Uczestnicy WG Warmia
II edycja 2019

Lista uczestników na
Wspólny Gołębnik Warmia - II edycja, 2019.
Uczestnicy WG Warmia 2018


Lp. Imię i nazwisko (nazwa) Miejscowość Kraj Ilość
1 Sławomir Wierzbicki Olsztyn Polska 5 + 1
2 Tomasz Kałuża Ostrzeszów Polska 5 + 1
3 Antek Wałęsa Olsztyn Polska 5 + 1
4 Mateusz Wałęsa Olsztyn Polska 5 + 1
5 Monika Wałęsa Olsztyn Polska 5 + 1
6 Rusinkowski Andrzej Łukta Polska 5 + 1
7 Filip & Ola Jagiełło Olsztyn Polska 5 + 1
8 Grażka Łukta Polska 5 + 1
9 M&S Jagiełło Olsztyn Polska 5 + 1
10 Ryszard Majewski Reszel Polska 5 + 1
11 Mariusz i Wiesław Rutkowscy Szczytno Polska 5 + 1
12 Róża Kałuża Ostrzeszów Polska 5 + 1
13 Champion14314 Ostróda Polska 5 + 1
14 R&P TEAM TUCHOLA I Płazowo Polska 5 + 1
15 R&P TEAM TUCHOLA II Płazowo Polska 5 + 1
16 PPM TEAM Łukta Polska 5 + 1
17 Anna Rusinkowska Olsztynek Polska 5 + 1
18 Dzięgielewski & Bebłowski I Korsze Polska 5 + 1
19 Dzięgielewski & Bebłowski II Korsze Polska 5 + 1
20 Stanisław Jagiełło Samolubie Polska 5 + 1
21 Agata Aficka Nove Mesto Czechy 5 + 1
22 Rajmund Chwarzyński Zielin Polska 5 + 1
23 Szumacher Tomasz Świeradów Zdrój Polska 5 + 1
24 Szumacher Tomasz i Aga Świeradów Zdrój Polska 5 + 1
25 Woźnicki Stanisław Olsztyn Polska 5 + 1
26 STANISŁAW & ROBERT Olsztyn Polska 5 + 1
27 Krzysztof Samsel Szczytno Polska 5 + 1
28 J. i Z. Michalscy Działdowo Polska 5 + 1
29 Zdzisław Rybaczyk Szczytno Polska 5 + 1
30 Robert Bladosz Wielbark Polska 5 + 1
31 Osowski Mirosław I Idzbark Polska 5 + 1
32 Osowski Mirosław II Idzbark Polska 5 + 1
33 Wojciech Kowalczyk Szczytno Polska 5 + 1
34 WŁADYSŁAW MIKULSKI Szczytno Polska 5 + 1
35 Tommy_Lee_Jones Kajkowo Polska 5 + 1
36 Rakoca Kowalski Lipno Polska 5 + 1
37 Waldemar Kurpiński Bisztynek Polska 5 + 1
38 Marian Janicki I Pisz Polska 5 + 1
39 Marian Janicki II Pisz Polska 5 + 1
40 MARCELINA Wyrandy Polska 4
41 Michalina & Szymon Podlejki Polska 5 + 1
42 Rafał Chołuj Purda Polska 5 + 1
43 Ronin Olsztyn Polska 2
44 Dariusz Kubicki Nidzica Polska 5 + 1
45 Wojciech Fyczak Hagen Niemcy 5 + 1
46 Straszny i Gruby Lidzbark Warmiński Polska 5 + 1
47 Dziuba Ostrzeszów Polska 5 + 1
48 SuperGolab.pl Nowa Sól Polska 5 + 1
49 Leon Andrzejewski Elmshorn Niemcy 5 + 1
50 Sezonienko-Sawicki Lichtajny Polska 5 + 1
51 G.W.M Ostróda Polska 5 + 1
Łącznie
251 + 49
251 + 49 rezerwowych