Uczestnicy WG Warmia
II edycja 2019

Lista uczestników na
Wspólny Gołębnik Warmia - II edycja, 2019.


Lp. Imię i nazwisko (nazwa) Miejscowość Kraj Ilość
1. Sławomir Wierzbicki Olsztyn Polska 5 + 1
2. Tomasz Kałuża Ostrzeszów Polska 5 + 1
3. Antek Wałęsa Olsztyn Polska 5 + 1
4. Mateusz Wałęsa Olsztyn Polska 5 + 1
5. Monika Wałęsa Olsztyn Polska 5 + 1
6. Rusinkowski Andrzej Łukta Polska 5 + 1
7. Filip & Ola Jagiełło Olsztyn Polska 5 + 1
8. Grażka Łukta Polska 5 + 1
9. M&S Jagiełło Olsztyn Polska 5 + 1
10. Ryszard Majewski Reszel Polska 5 + 1
11. Mariusz i Wiesław Rutkowscy Szczytno Polska 5 + 1
12. Wiktoria Kałuża Ostrzeszów Polska 5 + 1
13. Champion14314 Ostróda Polska 5 + 1
14. R&P TEAM TUCHOLA I Płazowo Polska 5 + 1
15. R&P TEAM TUCHOLA II Płazowo Polska 5 + 1
16. PPM TEAM Łukta Polska 5 + 1
17. Anna Rusinkowska Olsztynek Polska 5 + 1
18. Dzięgielewski & Bebłowski I Korsze Polska 5 + 1
19. Dzięgielewski & Bebłowski II Korsze Polska 5 + 1
20. Stanisław Jagiełło Samolubie Polska 5 + 1
21. Agata Aficka Nove Mesto Czechy 5 + 1
22. Rajmund Chwarzyński Zielin Polska 5 + 1
23. Szumacher Tomasz Świeradów Zdrój Polska 5 + 1
24. Szumacher Tomasz i Aga Świeradów Zdrój Polska 5 + 1
25. Woźnicki Stanisław Olsztyn Polska 5 + 1
26. STANISŁAW & ROBERT Olsztyn Polska 5 + 1
27. Krzysztof Samsel Szczytno Polska 5 + 1
28. J. i Z. Michalscy Działdowo Polska 5 + 1
29. Zdzisław Rybaczyk Szczytno Polska 5 + 1
30. Robert Bladosz Wielbark Polska 5 + 1
31. Osowski Mirosław I Idzbark Polska 5 + 1
32. Osowski Mirosław II Idzbark Polska 5 + 1
33. Wojciech Kowalczyk Szczytno Polska 5 + 1
34. WŁADYSŁAW MIKULSKI Szczytno Polska 5 + 1
35. Tommy_Lee_Jones Kajkowo Polska 5 + 1
36. Rakoca Kowalski Lipno Polska 5 + 1
37. Waldemar Kurpiński Bisztynek Polska 5 + 1
38. Marian Janicki I Pisz Polska 5 + 1
39. Marian Janicki II Pisz Polska 5 + 1
40. MARCELINA Wyrandy Polska 4
41. Michalina & Szymon Podlejki Polska 5 + 1
42. Justyna & Rafał Chołuj Purda Polska 5 + 1
43. Ronin Olsztyn Polska 2
44. Dariusz Kubicki Nidzica Polska 5 + 1
45. Wojciech Fyczak Hagen Niemcy 5 + 1
46. Straszny i Gruby Lidzbark Warmiński Polska 5 + 1
47. Dziuba Ostrzeszów Polska 5 + 1
48. SuperGolab.pl Nowa Sól Polska 5 + 1
49. Leon Andrzejewski Elmshorn Niemcy 5 + 1
50. Sezonienko-Sawicki Lichtajny Polska 5 + 1
51. G.W.M Ostróda Polska 5 + 1
52. Bracia Szczytno Polska 5 + 1
53. Kamil Chmielewski Chorzele Polska 5 + 1
54. Rutkowski - Koprowski Łukta / Grochowalsk Polska 5 + 1
55. Julia & Mariola Olsztyn Polska 5 + 1
56. WARKA WARKA Polska 5 + 1
57. D+A Rynkiewicz Olsztynek Polska 5 + 1
58. Bogdan & Mirosław Taraś Rychnowo Polska 5 + 1
59. PAWEŁ MIŚKIEWICZ Szydłowo Polska 5 + 1
60. Andrzej Sikorski i Syn Szczytno Polska 5 + 1
61. Mariusz Mamiński Piliki Polska 5 + 1
62. Iwona i Krzysztof Krupa Szczytno Polska 5 + 1
63. Dariusz Rynkowski Uzdowo Polska 5 + 1
64. Wojtek i Aron Kocięcki Mława Polska 5 + 1
65. Ania Giżycko Polska 5 + 1
66. MiG-29 Piecki Polska 5 + 1
67. Jacek Szwed Ostróda Polska 5 + 1
68. Jan Olkowski Młyniec Pierwszy Polska 5 + 1
69. O.R.R. PLESZEW-OSTRÓW Pleszew Polska 5 + 1
70. Ireneusz Wójcik Smykowo Polska 5 + 1
71. Grabiński Robert Szczytno Polska 5 + 1
72. Zbigniew Krawczyk Mierki Polska 5 + 1
73. Sławomir Stańczak Skolity Polska 5 + 1
74. Sławomir Gulczynski Bedfont W. Brytania 5 + 1
75. A.D.A.  Kozłowscy Gdańsk Polska 5 + 1
76. Stybowski & Krawczyk Prejłowo / Olszyny Polska 5 + 1
77. Szalkowski Janusz & Kociołek Marcin Ostróda Polska 5 + 1
78. AlekMieszko Świętajno Polska 5 + 1
79. Kazimierz Latawiec Niwnice Polska 5 + 1
80. Marek Gadziński Wiślinka Polska 5 + 1
81. B.O.K.S. Miłomłyn Miłomłyn Polska 5 + 1
82. Rećko Paweł Kajkowo Polska 5 + 1
83. D&J PIETRZYK Stanisławów Polska 5 + 1
84. A. K. Wróblewscy Ostróda Polska 5 + 1
85. Tadeusz Woźniak Gdynia Polska 5 + 1
86. SILICE TEAM Silice Polska 5 + 1
87. Victory Nowe Miasto Polska 5 + 1
88. Tomasz Pietrzak Sędańsk Polska 3
89. Kasjan Tyszer Ostróda Polska 5 + 1
Łącznie
439 + 86
439 + 86 rezerwowych