Uczestnicy WG Warmia
I edycja 2018

Poniżej przedstawiamy listę uczestników WG Warmia na sezon 2018.


Lp. Imię i nazwisko (nazwa) Miejscowość Kraj Ilość
1. Team Ostróda Ostróda Polska 5 + 1
2. Champion14314 Ostróda Polska 5 + 1
3. Bebłowski-Dzięgielewski Korsze Polska 5 + 1
4. Ryszard Piwowarski Nidzica Polska 5 + 1
5. JABŁOŃSKI-TAŃSKI OLSZTYN Polska 2
6. Kocięcki Wojciech i Aron Mława Polska 5 + 1
7. ANTEK Olsztyn Polska 5 + 1
8. Kacper Sezonienko Lichtajny Polska 5 + 1
9. NIKULINDA Olsztynek Polska 3
10. Stanisław Kijewski Wielbark Polska 2
11. K - L - Ostróda Ostróda Polska 5 + 1
12. M.Kociołek - 0245 Ostróda Ostróda Polska 5 + 1
13. Darek i Marcin Dzięgielewscy Nidzica Polska 2
14. Rusinkowski Andrzej Łukta Polska 5 + 1
15. M. S. JAGIEŁŁO Olsztyn Polska 5 + 1
16. G.W.M. Ostróda Polska 5 + 1
17. Tomasz Szumacher Świeradów Zdrój Polska 5 + 1
18. PSZCZÓŁKA GIEDAJTY Polska 5 + 1
19. Stanisław & Robert Olsztyn Polska 5 + 1
20. Michalina Podlejki Polska 5 + 1
21. Bladosz Robert Wielbark Polska 5 + 1
22. Pachla Krzysztof & Mateusz Bartąg Polska 5 + 1
23. Karol Grądzki Wrzesina Polska 5 + 1
24. Karol Grądzki II Wrzesina Polska 5 + 1
25. Karol Grądzki III Ględy Polska 5 + 1
26. Ania Wilkasy Polska 5 + 1
27. Ciarciński Włodzimierz Ostróda Polska 2
28. Jacek szwed Ostróda Polska 5 + 1
29. Sławomir Wierzbicki Olsztyn Polska 5 + 1
30. Krawczyk Zbigniew Olsztynek Polska 5 + 1
31. Woźniak Tadeusz Gdynia Polska 5 + 1
32. Tomasz Kałuża Ostrzeszów Polska 5 + 1
33. Dawid Rusinkowski Olsztynek Polska 5 + 1
34. Marek Sitarski Masów Polska 3
35. Janusz i Zbigniew Michalscy Działdowo Polska 5
36. Olszyny Team Olszyny Polska 3
37. PPM Team Łukta Polska 5 + 1
38. Mariusz Rutkowski Olszyny Polska 2
39. RENIA Morzeszczyn Polska 5 + 1
40. SuperGolab.pl Nowa Sól Polska 5 + 1
41. Stanisław Bąkowski Nidzica Polska 5 + 1
42. Mateusz Wałęsa Olsztyn Polska 5 + 1
43. Mateusz Wałęsa II Olsztyn Polska 5 + 1
44. Mirosław Osowski As SE Ostróda Polska 5 + 1
45. AGATA AFICKA Nove Mesto Czechy 5 + 1
46. Gregor Lorkowski (Warmia) Lünen Niemcy 5 + 1
47. Eugeniusz Kurcaba Rudzienice Polska 5 + 1
48. Wojciech Bojar Ostróda Polska 2
49. Cichewicz & Rećko Team Kajkowo Kajkowo Polska 5 + 1
50. Babcia Zdzisława & Monika Potarzyca Polska 5 + 1
51. Krzysztof Samsel Szczytno Polska 5 + 1
52. Murawski & Korszun MRĄGOWO Polska 5 + 1
53. Stybowski Dariusz Biskupiec Polska 1
54. O.R.R. PLESZEW-OSTRÓW PLESZEW Polska 5 + 1
55. ANTEK II Olsztyn Polska 5 + 1
56. Mateusz Wałęsa III Olsztyn Polska 5 + 1
57. Samankarde Gorzów Wlkp Polska 5 + 1
58. Samankarde II Gorzów Polska 5 + 1
Łącznie
262 + 47
262 + 47 rezerwowych



Zgłoszone drużyny, które nie dostarczyły gołębi:
WARMIŃSKIE ASY(5+1), MWG MAZURY(2), KARBOWSKI INTERNATIONAL TEAM(5+1), Grzybowski Mariusz(5+1), G.L.S. Team.(3), SuperMistrz z Lęborka(3), Krzysztof Chęć(5+1), Krzysztof Ostrowski(1).