Wyniki lotu:

Gietrzwałd I

Lot treningowy
5 km, 17.07.2023
Wyniki
Wyniki AS
Wyniki drużynowe
Wyniki drużynowe razem
Wyniki drużynowe żeń.
Wyniki drużynowe żeń. razem
- Drużyna żeńska
R - Rezerwowy, niedający punktów drużynie
Poz. Imię i nazwisko(nazwa) Nr obrączki Data  Czas przylotu  Punkty
1. BiTurbo Team "A" PL-0245-23-2132 17.07.23 07:49:13:09 100.00
2. Dudek Tomasz "B" PL-0318-23-7334 17.07.23 07:49:16:68 99.67
3. Rusinkowski Andrzej "A" PL-0245-23-1007 17.07.23 07:49:17:05 99.35
4. Bury Trine  NOR-011-23-0096 17.07.23 07:49:17:55 99.02
5. Woźniak T.-Tybuś L. PL-060-23-340 17.07.23 07:49:18:98 98.70
6. Rusinkowska Grażyna  PL-0245-23-1036 17.07.23 07:49:19:71 98.37
7. Konieczna Ewelina "B"  PL-0313-23-2760 17.07.23 07:49:20:82 98.05
8. Koledzy & Kolonia B PL-0246-23-8492 17.07.23 07:49:20:86 97.72
9. Damian & J.Świtała PL-01-23-4185 17.07.23 07:49:22:43 97.39
10. Ania & Ola  PL-0383-23-1518 17.07.23 07:49:22:61 97.07
11. Maestro PL-053-23-21303 17.07.23 07:49:33:29 96.74
12. Koledzy & Kolonia A PL-0246-23-9763 17.07.23 07:49:35:45 96.42
13. Marek Cybulski PL-0214-23-16113 17.07.23 07:49:40:65 95.77
14. Kowalska Małgorzata "B"  PL-0280-23-12137 17.07.23 07:49:46:05 95.44
15. Marcin Komoda PL-0452-23-15023 17.07.23 07:49:47:62 94.79
16. RAFITA Team PL-0385-23-1927R 17.07.23 07:49:48:93 94.46
17. Rusinkowska Grażyna  PL-0245-23-1051R 17.07.23 07:49:50:11 94.14
18. Team MŻK Warka PL-0461-23-8444 17.07.23 07:49:53:93 93.81
19. Kłusinski & Chmielewski PL-0281-23-3634 17.07.23 07:49:59:58 93.49
20. JM TEAM Jelonek Marcin PL-051-23-11139R 17.07.23 07:49:59:76 93.16
21. Dawid Rzadkowski PL-0308-23-3010 17.07.23 07:49:59:82 92.83
22. Gajewska Grażyna  PL-013-23-5346 17.07.23 07:50:00:57 92.51
23. Kowalski Krzysztof PL-0280-23-12132 17.07.23 07:50:01:05 92.18
24. Steciuk Stanisław PL-0391-23-5015 17.07.23 07:50:14:26 91.86
25. Panek Krzysztof PL-0280-23-13036 17.07.23 07:51:36:46 91.53
26. Mariusz Mamiński PL-044-23-13747 17.07.23 07:51:38:73 91.21
27. Osowski Mirosław PL-0245-23-9494 17.07.23 07:51:40:49 90.88
28. Janusz PL-0385-23-1981R 17.07.23 07:51:42:45 90.55
29. Drewnowski PL-384-23-5531 17.07.23 07:51:45:34 90.23
30. Drużyna Mazowsze K  PL-0225-23-13736 17.07.23 07:51:46:25 89.90
31. SPARTANIE PL-0319-23-1062 17.07.23 07:51:47:75 89.58
32. Jakub Brylak PL-0498-23-8911 17.07.23 07:51:57:95 89.25
33. Rospłoch Mariusz "B" NL-23-9411134 17.07.23 07:51:59:78 88.93
34. Osowski Mirosław PL-0214-23-11492 17.07.23 07:52:01:56 88.60
35. Kowalska Małgorzata "B"  PL-0280-23-12141 17.07.23 07:52:06:89 88.27
36. P.A.J.A PL-03-23-143 17.07.23 07:52:08:38 87.95
37. Adam Mateja DV-03473-23-1368 17.07.23 07:52:25:88 87.62
38. Konieczny Leszek "B" PL-0313-23-2719R 17.07.23 07:53:25:00 87.30
39. Dziubuś  PL-0246-23-8146 17.07.23 07:53:27:96 86.97
40. Sikorski Marek PL-043-23-12406 17.07.23 07:53:29:36 86.64
41. Drewnowski PL-384-23-5541 17.07.23 07:53:32:25 86.32
42. Joanna Przybyłek-Charewicz "B"  PL-0209-23-4361 17.07.23 07:53:33:26 85.99
43. Jakub Brylak PL-0498-23-8910 17.07.23 07:53:42:41 85.67
44. Dariusz Rynkowski PL-0405-23-5082R 17.07.23 07:53:44:07 85.34
45. Konieczna Ewelina "B"  PL-0313-23-2769 17.07.23 07:54:20:87 85.02
46. Marzena Rynkowska  PL-0405-23-5015 17.07.23 07:54:22:87 84.69
47. Dudek Tomasz "A" PL-0318-23-7059 17.07.23 07:54:25:36 84.36
48. Ania & Ola  PL-0383-23-1515 17.07.23 07:54:32:63 84.04
49. Maestro PL-053-23-21306 17.07.23 07:54:33:08 83.71
50. Rusinkowski Andrzej "A" PL-0245-23-1002 17.07.23 07:54:34:04 83.39
51. BiTurbo Team "B" PL-0245-23-2145 17.07.23 07:54:34:48 83.06
52. BiTurbo Team "B" PL-0245-23-2136R 17.07.23 07:54:34:77 82.74
53. Bartek PL-0452-23-5369 17.07.23 07:54:35:42 82.41
54. JM TEAM Jelonek Marcin PL-051-23-11015 17.07.23 07:54:36:18 82.08
55. Joanna Ćwiek  PL-0405-23-5150 17.07.23 07:54:36:21 81.76
56. Olkowski Jan PL-0321-23-2619 17.07.23 07:54:36:27 81.43
57. Bartek PL-0452-23-5895 17.07.23 07:54:36:35 81.11
58. Chudy & Łysy PL-0239-23-12085R 17.07.23 07:54:36:45 80.78
59. Najmłodsza Gośka PL-014-23-4607 17.07.23 07:54:37:12 80.46
60. Jan Bocheńczak PL-0236-23-5301R 17.07.23 07:54:39:88 79.80
61. Bartek PL-0452-23-5943 17.07.23 07:54:40:81 79.48
62. Łój Ewa  PL-0436-23-366R 17.07.23 07:54:42:20 78.83
63. Konieczna Ewelina "B"  PL-0313-23-2801 17.07.23 07:54:43:40 78.50
64. PIKO I Piotr Kowalewski PL-016-23-8408 17.07.23 07:54:43:43 78.18
65. Katja Ganswindt  DV-04422-23-514 17.07.23 07:54:44:40 77.85
66. Stryjek Marek PL-044-23-14591 17.07.23 07:54:44:82 77.52
67. Janusz PL-0385-23-1962 17.07.23 07:54:45:41 77.20
68. Bury Trine  NOR-011-23-0099 17.07.23 07:54:45:52 76.87
69. Joanna Przybyłek-Charewicz "A"  PL-0209-23-4328 17.07.23 07:54:45:92 76.55
70. Marcin Komoda PL-0452-23-15022R 17.07.23 07:54:45:98 76.22
71. Mariusz Mamiński PL-044-23-14459 17.07.23 07:54:46:46 75.90
72. PIKO I Piotr Kowalewski PL-016-23-8415R 17.07.23 07:54:46:99 75.57
73. Gajewska Grażyna  PL-013-23-5340 17.07.23 07:54:47:06 75.24
74. Joanna Przybyłek-Charewicz "A"  PL-0209-23-4350 17.07.23 07:54:47:34 74.92
75. RAFITA Team PL-0385-23-1913 17.07.23 07:54:47:52 74.59
76. Drużyna Mazowsze PL-0225-23-13749 17.07.23 07:54:48:38 74.27
77. Konieczna Ewelina "A"  PL-0313-23-2602 17.07.23 07:54:48:46 73.94
78. Steciuk Stanisław PL-0391-23-5005 17.07.23 07:54:48:60 73.62
79. Kowalska Małgorzata "A"  PL-0280-23-12119 17.07.23 07:54:48:67 73.29
80. Rafał Ficner PL-0425-23-7558R 17.07.23 07:54:48:73 72.96
81. Janusz PL-0385-23-1954 17.07.23 07:54:49:04 72.64
82. Rusinkowski Andrzej "A" PL-0245-23-1008 17.07.23 07:54:49:87 72.31
83. Osowski Dariusz PL-0245-23-9445 17.07.23 07:54:50:20 71.99
84. Ela  PL-013-23-784 17.07.23 07:54:50:39 71.66
85. Ela  PL-013-23-854 17.07.23 07:54:50:84 71.01
86. Naj Nowa Wieś  PL-044-23-14585 17.07.23 07:54:50:94 70.68
87. JM TEAM Jelonek Marcin PL-051-23-11021 17.07.23 07:54:52:04 70.36
88. Kłusinski & Chmielewski PL-0281-23-3646 17.07.23 07:54:52:12 70.03
89. Drużyna Mazowsze PL-0225-23-13729 17.07.23 07:54:52:55 69.71
90. Rospłoch Mariusz "A" NL-23-9411127 17.07.23 07:54:52:68 69.38
91. Kowalska Małgorzata "B"  PL-0280-23-12139R 17.07.23 07:54:53:09 69.06
92. BiTurbo Team "A" PL-0245-23-2138R 17.07.23 07:54:53:11 68.73
93. Osowski Mirosław PL-0214-23-11845 17.07.23 07:54:53:25 68.40
94. Bury Trine  NOR-011-23-0073 17.07.23 07:54:53:64 67.75
95. Kosiorowska Izabela  PL-0356-23-5249 17.07.23 07:54:54:00 67.43
96. PIKO II Kowalewska Wiesława  PL-016-23-8271 17.07.23 07:54:54:94 66.78
97. Rusinkowski Andrzej "A" PL-0245-23-1005 17.07.23 07:54:55:30 66.45
98. Team Lorkowski  DV-04466-23-50 17.07.23 07:54:55:36 66.12
99. Sandra Ganswindt  DV-04422-23-503 17.07.23 07:54:55:44 65.80
100. Konieczny Leszek "B" PL-0313-23-2808 17.07.23 07:54:56:25 65.47
101. Joanna Przybyłek-Charewicz "B"  PL-0209-23-4375 17.07.23 07:54:58:19 65.15
102. Karczewski Janusz PL-0325-23-1737 17.07.23 07:54:58:60 64.82
103. OLA  PL-013-23-859 17.07.23 07:54:59:46 64.50
104. Koorcczii  PL-0498-23-5015 17.07.23 07:54:59:72 64.17
105. Adam Mateja DV-03473-23-1363 17.07.23 07:54:59:94 63.84
106. Dawid Rzadkowski PL-0308-23-3059 17.07.23 07:55:00:10 63.52
107. Kownacki Marek AU-UNO-23-54 17.07.23 07:55:01:46 63.19
108. Olkowski Jan PL-0321-23-2606 17.07.23 07:55:01:51 62.87
109. KRÓK-LASKIEWICZ PL-0501-23-746 17.07.23 07:55:01:54 62.54
110. Adam Mateja DV-03473-23-1364 17.07.23 07:55:02:66 62.21
111. Popławski Mieczysław PL-0441-23-224 17.07.23 07:55:02:79 61.89
112. Barbara  PL-0383-23-337 17.07.23 07:55:02:85 61.56
113. Musiał Krzysztof PL-075-23-5819 17.07.23 07:55:03:86 61.24
114. SŁOMSKI Krzysztof PL-0326-23-2012R 17.07.23 07:55:04:10 60.91
115. OLA  PL-013-23-880 17.07.23 07:55:04:50 60.59
116. Aficka Agata  PL-0489-23-781R 17.07.23 07:55:05:18 60.26
117. Konieczna Ewelina "A"  PL-0313-23-2880 17.07.23 07:55:06:19 59.93
118. Szumacher Siemaszkiewicz PL-0489-23-793 17.07.23 07:55:06:56 59.61
119. Chodorski & Domański PL-043-23-12712 17.07.23 07:55:06:80 59.28
120. Marcin Gleba PL-014-23-3001R 17.07.23 07:55:06:94 58.96
121. P.A.J.A PL-03-23-105 17.07.23 07:55:07:18 58.63
122. Damian & J.Świtała PL-01-23-4183 17.07.23 07:55:07:69 58.31
123. Team Lorkowski  DV-04466-23-55R 17.07.23 07:55:07:71 57.98
124. Milan PL-0452-23-22201 17.07.23 07:55:07:79 57.65
125. MWG Mazury BE-23-2086379R 17.07.23 07:55:08:01 57.33
126. Wyrzykowski & Lewandowski PL-0241-23-117 17.07.23 07:55:08:49 57.00
127. Barbara  PL-0383-23-356 17.07.23 07:55:09:11 56.68
128. Dudek Tomasz "B" PL-0318-23-7396 17.07.23 07:55:09:19 56.35
129. OLA  PL-013-23-875R 17.07.23 07:55:10:47 56.03
130. Barbara  PL-0383-23-349 17.07.23 07:55:10:49 55.70
131. Mariusz Mamiński PL-044-23-13745 17.07.23 07:55:10:97 55.37
132. Rusinkowska Grażyna  PL-0245-23-1013 17.07.23 07:55:11:72 55.05
133. Raimund Ganswindt DV-04422-23-522 17.07.23 07:55:11:81 54.72
134. Rusinkowski Andrzej "A" PL-0245-23-1055R 17.07.23 07:55:13:59 54.40
135. Panek Krzysztof PL-0280-23-13050R 17.07.23 07:55:13:76 54.07
136. Grądzki Karol II PL-0244-23-8175R 17.07.23 07:55:13:98 53.75
137. Ela  PL-013-23-869 17.07.23 07:55:14:59 53.42
138. Kosiorowska Izabela  PL-0356-23-5236 17.07.23 07:55:14:72 53.09
139. Sandra Ganswindt  DV-04422-23-520 17.07.23 07:55:14:98 52.77
140. Mariusz Mamiński PL-044-23-13750 17.07.23 07:55:15:07 52.44
141. Ela  PL-013-23-857 17.07.23 07:55:15:13 52.12
142. PIKO I Piotr Kowalewski PL-016-23-8283 17.07.23 07:55:16:33 51.79
143. Karczewski Janusz PL-0325-23-1730 17.07.23 07:55:16:59 51.47
144. Najmłodsza Gośka PL-014-23-4610 17.07.23 07:55:16:83 51.14
145. Marcin Gleba PL-014-23-3005 17.07.23 07:55:17:02 50.81
146. SŁOMSKI Krzysztof PL-0326-23-2018 17.07.23 07:55:17:66 50.49
147. PIKO I Piotr Kowalewski PL-016-23-8276 17.07.23 07:55:17:90 50.16
148. Woźniak T.-Tybuś L. PL-060-23-4204 17.07.23 07:55:18:11 49.84
149. Panek Krzysztof PL-0280-23-13041 17.07.23 07:55:18:59 49.51
150. Sławomir Wierzbicki PL-0244-23-10059 17.07.23 07:55:19:02 49.19
151. Maciej Włudzik PL-059-23-490 17.07.23 07:55:21:17 48.86
152. Joanna Ćwiek  PL-0405-23-5119 17.07.23 07:55:21:30 48.53
153. Team MŻK Warka PL-0350-23-2935 17.07.23 07:55:22:42 48.21
154. Steciuk Stanisław PL-0391-23-5010R 17.07.23 07:55:23:27 47.88
155. JM TEAM Jelonek Marcin PL-051-23-11061 17.07.23 07:55:23:44 47.56
156. Rospłoch Mariusz "B" NL-23-2331106 17.07.23 07:55:23:87 47.23
157. Dudek Tomasz "A" PL-0318-23-7316 17.07.23 07:55:24:14 46.91
158. Karczewski Janusz PL-0325-23-1738 17.07.23 07:55:25:12 46.58
159. Raimund Ganswindt DV-04422-23-551 17.07.23 07:55:26:61 46.25
160. Dariusz Lipka-Bartosik PL-03-23-2059R 17.07.23 07:55:27:66 45.93
161. Joanna Przybyłek-Charewicz "A"  PL-0209-23-4346 17.07.23 07:55:27:87 45.60
162. Koledzy & Kolonia B PL-0246-23-198 17.07.23 07:55:28:07 45.28
163. OLA  PL-013-23-890 17.07.23 07:55:29:56 44.95
164. Panek Krzysztof PL-0280-23-13018 17.07.23 07:55:29:94 44.63
165. Tomasz Czupryniak PL-0440-23-9539 17.07.23 07:55:30:50 44.30
166. Marek Cybulski PL-0435-23-3521 17.07.23 07:55:31:51 43.97
167. MWG Mazury PL-014-23-8501 17.07.23 07:55:33:50 43.65
168. Joanna Przybyłek-Charewicz "A"  PL-0209-23-4352 17.07.23 07:55:33:59 43.32
169. Sikorski Marek PL-043-23-12457 17.07.23 07:55:37:55 43.00
170. Gaber PL-0383-23-5110 17.07.23 07:55:39:45 42.67
171. Grądzki Karol I PL-0244-23-8133 17.07.23 07:55:39:86 42.35
172. SPARTANIE PL-0319-23-1060 17.07.23 07:55:41:11 42.02
173. Milan PL-0452-23-22204 17.07.23 07:55:43:04 41.69
174. Konieczny Leszek "A" PL-0313-23-2855 17.07.23 07:55:45:23 41.37
175. SPARTANIE PL-0487-23-10247 17.07.23 07:55:47:21 41.04
176. Joanna Przybyłek-Charewicz "B"  PL-0209-23-4368 17.07.23 07:55:47:91 40.72
177. Kowalski Krzysztof PL-0280-23-12122 17.07.23 07:55:52:71 40.39
178. PIKO II Kowalewska Wiesława  PL-016-23-8294 17.07.23 07:55:52:77 40.07
179. Rospłoch Mariusz "B" NL-23-2331101 17.07.23 07:55:53:60 39.74
180. Rospłoch Mariusz "B" NL-23-9411133 17.07.23 07:55:56:73 39.09
181. Osowski Mirosław PL-0214-23-11486R 17.07.23 07:55:58:23 38.76
182. Dariusz Rynkowski PL-0405-23-5056 17.07.23 07:55:59:94 38.44
183. Team Nowa Wieś PL-0473-23-10324 17.07.23 07:56:01:90 38.11
184. Rafał Ficner PL-0425-23-7569 17.07.23 07:56:04:03 37.79
185. Maciej Włudzik PL-059-23-492 17.07.23 07:56:04:67 37.46
186. Kowalska Małgorzata "A"  PL-028-23-12154R 17.07.23 07:56:04:95 37.13
187. Team Nowa Wieś PL-044-23-14594 17.07.23 07:56:06:23 36.81
188. Piorun PL-055-23-946 17.07.23 07:56:08:13 36.48
189. Katja Ganswindt  DV-04422-23-519 17.07.23 07:56:09:08 36.16
190. Show Must Gołąąąąb ! PL-063-23-10247 17.07.23 07:56:09:20 35.83
191. Kownacki Marek AU-CHIC-23-11310 17.07.23 07:56:09:65 35.50
192. Piskorska Magdalena  PL-035-23-4416 17.07.23 07:56:11:85 35.18
193. Dariusz Rynkowski PL-0405-23-5076 17.07.23 07:56:16:09 34.85
194. Sławomir Wierzbicki PL-0244-23-10053 17.07.23 07:56:17:56 34.53
195. Koledzy & Kolonia B PL-0246-23-8500 17.07.23 07:56:18:61 34.20
196. Katja Ganswindt  DV-04422-23-521 17.07.23 07:56:21:47 33.88
197. Rospłoch Mariusz "B" NL-23-9411106 17.07.23 07:56:22:00 33.55
198. Konieczny Leszek "A" PL-0313-23-2777 17.07.23 07:56:23:36 33.22
199. BiTurbo Team "B" PL-0245-23-2134 17.07.23 07:56:23:92 32.90
200. Bury Trine  NOR-011-23-0067 17.07.23 07:56:26:94 32.57
201. Show Must Gołąąąąb ! PL-063-23-10256 17.07.23 07:56:27:24 32.25
202. Konieczny Leszek "A" PL-0313-23-2888 17.07.23 07:56:27:92 31.92
203. Piorun PL-055-23-915 17.07.23 07:56:28:08 31.60
204. Jakub Brylak PL-0498-23-8909 17.07.23 07:56:30:19 31.27
205. Olkowski Jan PL-0321-23-2602 17.07.23 07:56:35:29 30.94
206. Dudek Tomasz "B" PL-0318-23-7346 17.07.23 07:56:35:45 30.62
207. Panek Krzysztof PL-0280-23-13068 17.07.23 07:56:36:15 30.29
208. Show Must Gołąąąąb ! PL-063-23-10265 17.07.23 07:56:39:70 29.64
209. Gajewska Grażyna  PL-013-23-5337 17.07.23 07:56:39:94 29.32
210. Joanna Przybyłek-Charewicz "B"  PL-0209-23-4362 17.07.23 07:56:43:80 28.99
211. SPARTANIE PL-0319-23-1053R 17.07.23 07:56:43:91 28.66
212. dr Krystyna Budzianowska  PL-0350-23-2929 17.07.23 07:56:44:55 28.34
213. Grądzki Karol I PL-0244-23-8104 17.07.23 07:56:45:38 28.01
214. Piorun PL-055-23-936 17.07.23 07:56:45:80 27.69
215. Szumacher Siemaszkiewicz PL-0489-23-795 17.07.23 07:56:47:08 27.36
216. Marek Cybulski PL-0383-23-1517 17.07.23 07:56:47:44 27.04
217. Drużyna Mazowsze PL-0225-23-13750 17.07.23 07:56:49:11 26.71
218. Piorun PL-055-23-957R 17.07.23 07:56:52:59 26.38
219. Steciuk Stanisław PL-0391-23-5026 17.07.23 07:56:52:65 26.06
220. Sandra Ganswindt  DV-04422-23-518 17.07.23 07:56:53:56 25.73
221. PIKO II Kowalewska Wiesława  PL-016-23-8428 17.07.23 07:56:54:31 25.41
222. PIKO I Piotr Kowalewski PL-016-23-8429 17.07.23 07:56:54:60 25.08
223. BiTurbo Team "A" PL-0245-23-2066 17.07.23 07:56:56:87 24.76
224. Aficka Agata  PL-0489-23-792 17.07.23 07:56:57:01 24.43
225. dr Krystyna Budzianowska  PL-0350-23-2927 17.07.23 07:56:57:08 24.10
226. Naj Nowa Wieś  PL-044-23-14592 17.07.23 07:56:58:35 23.78
227. SŁOMSKI Krzysztof PL-0326-23-2010 17.07.23 07:56:59:60 23.45
228. BiTurbo Team "B" PL-0245-23-2140 17.07.23 07:57:00:91 23.13
229. Ośko Hubert PL-0452-23-193 17.07.23 07:57:01:15 22.80
230. Piskorska Magdalena  PL-035-23-4414R 17.07.23 07:57:01:80 22.48
231. Aficka Agata  PL-0489-23-797 17.07.23 07:57:01:87 22.15
232. Dariusz Lipka-Bartosik PL-03-23-2041 17.07.23 07:57:04:12 21.82
233. Konieczny Leszek "B" PL-0313-23-2799 17.07.23 07:57:07:63 21.50
234. Konieczna Ewelina "A"  PL-0313-23-2723R 17.07.23 07:57:09:65 21.17
235. Rusinkowski Andrzej "B" PL-0245-23-1017 17.07.23 07:57:16:93 20.85
236. Kłusinski & Chmielewski PL-0281-23-3644 17.07.23 07:57:17:55 20.52
237. Janusz PL-0385-23-1984 17.07.23 07:57:20:64 20.20
238. Sławomir Wierzbicki PL-0244-23-10068 17.07.23 07:57:24:28 19.87
239. Ewa Szczech  PL-013-23-1313R 17.07.23 07:57:31:50 19.54
240. Team MŻK Warka PL-0350-23-2932R 17.07.23 07:57:35:24 19.22
241. Grądzki Karol II PL-0244-23-8005 17.07.23 07:57:38:21 18.89
242. Popławski Mieczysław PL-0441-23-209 17.07.23 07:57:38:86 18.57
243. Rospłoch Mariusz "A" NL-23-9411103 17.07.23 07:57:40:27 18.24
244. Popławski Mieczysław PL-0441-23-202 17.07.23 07:57:49:53 17.59
245. Sikorski Marek PL-043-23-12405 17.07.23 07:57:52:17 17.26
246. Kosiorowska Izabela  PL-0356-23-5167R 17.07.23 07:57:56:02 16.94
247. Raimund Ganswindt DV-04422-23-550 17.07.23 07:57:57:36 16.61
248. OLA  PL-013-23-795 17.07.23 07:57:57:82 16.29
249. Milan PL-0452-23-22202 17.07.23 07:57:59:89 15.96
250. BiTurbo Team "A" PL-0245-23-2076 17.07.23 07:58:00:25 15.64
251. Konieczny Leszek "A" PL-0313-23-2710 17.07.23 07:58:01:22 15.31
252. Konieczna Ewelina "B"  PL-0313-23-2706 17.07.23 07:58:02:09 14.98
253. Milan PL-0452-23-22206R 17.07.23 07:58:02:78 14.66
254. Team Lorkowski  DV-04466-23-75 17.07.23 07:58:05:14 14.33
255. Ewa Szczech  PL-013-23-1301 17.07.23 07:58:06:54 14.01
256. Stryjek Marek PL-0473-23-10322 17.07.23 07:58:08:25 13.68
257. Maciej Włudzik PL-059-23-481R 17.07.23 07:58:10:97 13.36
258. Piskorska Magdalena  PL-035-23-4417 17.07.23 07:58:14:23 13.03
259. Janusz PL-0385-23-1983 17.07.23 07:58:19:66 12.70
260. Chodorski & Domański PL-043-23-12710 17.07.23 07:58:22:93 12.38
261. Stryjek Marek PL-0473-23-10325 17.07.23 07:58:27:23 12.05
262. Ośko Hubert PL-0452-23-194 17.07.23 07:58:35:47 11.73
263. Konieczna Ewelina "A"  PL-0313-23-2668 17.07.23 07:58:39:10 11.40
264. Kowalska Małgorzata "A"  PL-0280-23-12135 17.07.23 07:58:39:31 11.07
265. dr Krystyna Budzianowska  PL-0461-23-8404 17.07.23 07:58:43:36 10.75
266. Chudy & Łysy PL-0239-23-12081 17.07.23 07:58:47:44 10.42
267. Show Must Gołąąąąb ! PL-063-23-10254 17.07.23 07:59:03:89 10.10
268. Musiał Krzysztof PL-075-23-5804 17.07.23 07:59:04:13 9.77
269. Jakub Brylak PL-0498-23-8913 17.07.23 07:59:09:53 9.45
270. Karczewski Janusz PL-0325-23-1726R 17.07.23 07:59:10:49 9.12
271. dr Krystyna Budzianowska  PL-0350-23-2912R 17.07.23 07:59:12:64 8.79
272. Show Must Gołąąąąb ! PL-063-23-10250R 17.07.23 07:59:17:87 8.47
273. Karczewski Janusz PL-0325-23-1731 17.07.23 07:59:20:18 8.14
274. KRÓK-LASKIEWICZ PL-064-23-6914 17.07.23 07:59:21:33 7.82
275. Paula Ośko  PL-0452-23-310 17.07.23 07:59:21:62 7.49
276. Adam Mateja DV-03473-23-1365 17.07.23 07:59:29:70 7.17
277. Tomasz Czupryniak PL-0440-23-9532 17.07.23 07:59:43:14 6.84
278. Stryjek Marek PL-044-23-14596 17.07.23 08:00:00:90 6.51
279. Dariusz Bieniek PL-0393-23-7785 17.07.23 08:00:02:11 6.19
280. Dariusz Lipka-Bartosik PL-03-23-2073 17.07.23 08:00:05:32 5.86
281. Chudy & Łysy PL-0239-23-12063 17.07.23 08:00:51:57 5.54
282. Koledzy & Kolonia A PL-0246-23-8487 17.07.23 08:13:58:78 5.21
283. Konieczny Leszek "B" PL-0313-23-2819 17.07.23 08:13:59:67 4.89
284. KRÓK-LASKIEWICZ PL-0501-23-733 17.07.23 08:14:04:88 4.56
285. Osowski Mirosław PL-0245-23-9447 17.07.23 08:14:05:00 4.23
286. Bury Trine  NOR-011-23-0092 17.07.23 08:14:05:79 3.91
287. Kowalska Małgorzata "B"  PL-0280-23-12142 17.07.23 08:14:05:99 3.58
288. Piskorska Magdalena  PL-035-23-4413 17.07.23 08:14:06:54 3.26
289. Sandra Ganswindt  DV-04422-23-511 17.07.23 08:14:06:71 2.93
290. Team Lorkowski  DV-04466-23-60 17.07.23 08:14:07:59 2.61
291. Gaber PL-0383-23-5111 17.07.23 08:14:07:73 2.28
292. Marzena Rynkowska  PL-0405-23-5028 17.07.23 08:14:08:05 1.95
293. Joanna Ćwiek  PL-0405-23-5114 17.07.23 08:14:08:53 1.63
294. Konieczny Leszek "A" PL-0313-23-2661 17.07.23 08:14:08:84 1.30
295. PIKO II Kowalewska Wiesława  PL-016-23-8261 17.07.23 08:14:08:95 0.98
296. Sandra Ganswindt  DV-04422-23-513 17.07.23 08:14:09:81 0.65
297. Dariusz Bieniek PL-0393-23-7788R 17.07.23 08:14:10:44 0.33
298. MWG Mazury BE-23-2086374 17.07.23 08:14:10:72 0.00
299. Tomasz Czupryniak PL-0440-23-9554 17.07.23 08:14:11:00 0.00
300. Marzena Rynkowska  PL-0405-23-5039R 17.07.23 08:14:11:03 0.00
301. Szumacher Siemaszkiewicz PL-0489-23-791 17.07.23 08:14:11:41 0.00
302. Koledzy & Kolonia A PL-0246-23-8926 17.07.23 08:14:11:43 0.00
303. Bartek PL-0452-23-5900 17.07.23 08:14:11:65 0.00
304. Rusinkowski Andrzej "B" PL-0245-23-1079 17.07.23 08:14:12:27 0.00
305. Ania & Ola  PL-0383-23-1510 17.07.23 08:14:12:29 0.00
306. SPARTANIE PL-0319-23-1009 17.07.23 08:14:12:38 0.00
307. Woźniak T.-Tybuś L. PL-060-23-4196R 17.07.23 08:14:12:45 0.00
308. Bury Trine  NOR-011-23-0100R 17.07.23 08:14:12:50 0.00
309. Lena & Ania  PL-0239-23-12062 17.07.23 08:14:13:33 0.00
310. SŁOMSKI Krzysztof PL-0326-23-2024 17.07.23 08:14:13:82 0.00
311. Koledzy & Kolonia B PL-0246-23-233 17.07.23 08:14:13:95 0.00
312. Gajewska Grażyna  PL-013-23-5352 17.07.23 08:14:14:22 0.00
313. Bartek PL-0452-23-5397R 17.07.23 08:14:14:60 0.00
314. Grądzki Karol II PL-0244-23-8177 17.07.23 08:14:14:72 0.00
315. Jan Bocheńczak PL-0236-23-5135 17.07.23 08:14:15:27 0.00
316. Koledzy & Kolonia A PL-0246-23-9772R 17.07.23 08:14:15:79 0.00
317. Ewa Szczech  PL-013-23-1304 17.07.23 08:14:15:80 0.00
318. Paula Ośko  PL-0452-23-313 17.07.23 08:14:15:82 0.00
319. Sikorski Marek PL-043-23-12514 17.07.23 08:14:16:07 0.00
320. Łój Krzysztof PL-0436-23-460 17.07.23 08:14:16:28 0.00
321. RAFITA Team PL-0385-23-1950 17.07.23 08:14:16:62 0.00
322. Rafał Ficner PL-0425-23-7599 17.07.23 08:14:17:21 0.00
323. Ośko Hubert PL-0452-23-192 17.07.23 08:14:17:25 0.00
324. Marzena Rynkowska  PL-0405-23-5004 17.07.23 08:14:17:58 0.00
325. Gaber PL-0383-23-5109 17.07.23 08:14:18:29 0.00
326. MWG Mazury BE-23-2086427 17.07.23 08:14:18:37 0.00
327. OLA  PL-013-23-861 17.07.23 08:14:18:53 0.00
328. Sławomir Wierzbicki PL-0244-23-10086 17.07.23 08:14:18:56 0.00
329. Kłusinski & Chmielewski PL-0281-23-3637R 17.07.23 08:14:18:68 0.00
330. Jan Bocheńczak PL-0236-23-5161 17.07.23 08:14:18:90 0.00
331. Joanna Ćwiek  PL-0405-23-5118 17.07.23 08:14:18:93 0.00
332. Dawid Rzadkowski PL-0308-23-3054R 17.07.23 08:14:19:21 0.00
333. BiTurbo Team "B" PL-0245-23-2141 17.07.23 08:14:19:89 0.00
334. Tomasz Czupryniak PL-0440-23-9575R 17.07.23 08:14:20:39 0.00
335. Dariusz Bieniek S-99-23-3209 17.07.23 08:14:20:77 0.00
336. Katja Ganswindt  DV-04422-23-504 17.07.23 08:14:20:80 0.00
337. Milan PL-0452-23-22203 17.07.23 08:14:21:76 0.00
338. Joanna Przybyłek-Charewicz "A"  PL-0209-23-4339 17.07.23 08:14:22:11 0.00
339. Grądzki Karol II PL-0244-23-8176 17.07.23 08:14:22:37 0.00
340. Steciuk Stanisław PL-0391-23-5008 17.07.23 08:14:22:42 0.00
341. Kowalski Krzysztof PL-0280-23-12162 17.07.23 08:14:22:61 0.00
342. Damian & J.Świtała PL-01-23-4188 17.07.23 08:14:22:91 0.00
343. Szumacher Siemaszkiewicz PL-0489-23-3032R 17.07.23 08:14:23:18 0.00
344. Ewa Szczech  PL-013-23-1305 17.07.23 08:14:23:33 0.00
345. Chodorski & Domański PL-0452-23-10328 17.07.23 08:14:23:79 0.00
346. Rafał Ficner PL-0425-23-7552 17.07.23 08:14:23:95 0.00
347. Dariusz Bieniek PL-0393-23-7784 17.07.23 08:14:24:29 0.00
348. Osowski Dariusz PL-0245-23-9460R 17.07.23 08:14:24:41 0.00
349. Dudek Tomasz "A" PL-0318-23-7331R 17.07.23 08:14:24:54 0.00
350. RAFITA Team PL-0385-23-1912 17.07.23 08:14:24:78 0.00
351. Koorcczii  PL-0498-23-5009 17.07.23 08:14:25:15 0.00
352. Team Nowa Wieś PL-044-23-14590 17.07.23 08:14:26:22 0.00
353. Koledzy & Kolonia A PL-0246-23-14 17.07.23 08:14:26:28 0.00
354. Dariusz Lipka-Bartosik PL-03-23-2042 17.07.23 08:14:26:47 0.00
355. Chudy & Łysy PL-0239-23-12087 17.07.23 08:14:26:52 0.00
356. P.A.J.A PL-03-23-190 17.07.23 08:14:27:19 0.00
357. Konieczna Ewelina "B"  PL-0313-23-2787 17.07.23 08:14:28:21 0.00
358. Olkowski Jan PL-0321-23-2613R 17.07.23 08:14:28:29 0.00
359. Konieczny Leszek "A" PL-0313-23-2796R 17.07.23 08:14:28:45 0.00
360. Łój Ewa  PL-0436-23-541 17.07.23 08:14:28:73 0.00
361. Dudek Tomasz "A" PL-0318-23-7315 17.07.23 08:14:28:87 0.00
362. Koledzy & Kolonia A PL-0246-23-355 17.07.23 08:14:28:95 0.00
363. Popławski Mieczysław PL-0441-23-204 17.07.23 08:14:29:28 0.00
364. Kosiorowska Izabela  PL-0356-23-5237 17.07.23 08:14:30:21 0.00
365. Gaber PL-0383-23-5113 17.07.23 08:14:30:34 0.00
366. Dawid Rzadkowski PL-0308-23-3046 17.07.23 08:14:30:77 0.00
367. Kłusinski & Chmielewski PL-0281-23-3633 17.07.23 08:14:32:03 0.00
368. Raimund Ganswindt DV-04422-23-523 17.07.23 08:14:32:18 0.00
369. Marcin Komoda PL-0452-23-15021 17.07.23 08:14:32:45 0.00
370. Konieczny Leszek "B" PL-0313-23-2671 17.07.23 08:14:32:69 0.00
371. Steciuk Stanisław PL-0391-23-5016 17.07.23 08:14:33:05 0.00
372. Koorcczii  PL-0498-23-5019R 17.07.23 08:14:33:34 0.00
373. Marcin Gleba PL-014-23-4620 17.07.23 08:14:34:11 0.00
374. Dudek Tomasz "B" PL-0318-23-7310 17.07.23 08:14:34:30 0.00
375. Stryjek Marek PL-044-23-14589 17.07.23 08:14:34:43 0.00
376. PIKO II Kowalewska Wiesława  PL-016-23-8270 17.07.23 08:14:35:18 0.00
377. Osowski Mirosław PL-0214-23-11495 17.07.23 08:14:35:75 0.00
378. Raimund Ganswindt DV-04422-23-545 17.07.23 08:14:35:83 0.00
379. Kowalska Małgorzata "A"  PL-0280-23-12134 17.07.23 08:14:36:84 0.00
380. Adam Mateja DV-03473-23-1362 17.07.23 08:14:37:33 0.00
381. RAFITA Team PL-0385-23-1923 17.07.23 08:14:37:93 0.00
382. Kownacki Marek AU-UNO-23-43R 17.07.23 08:14:38:18 0.00
383. Damian & J.Świtała PL-01-23-4182 17.07.23 08:14:38:82 0.00
384. Łój Ewa  PL-0436-23-349 17.07.23 08:14:39:15 0.00
385. Grądzki Karol I PL-0244-23-8145R 17.07.23 08:14:39:33 0.00
386. Sikorski Marek PL-043-23-12437 17.07.23 08:14:39:52 0.00
387. Dudek Tomasz "B" PL-0318-23-7339R 17.07.23 08:14:39:89 0.00
388. Chudy & Łysy PL-0239-23-12061 17.07.23 08:14:39:97 0.00
389. Lena & Ania  PL-0239-23-12088 17.07.23 08:14:40:34 0.00
390. Marzena Rynkowska  PL-0405-23-5008 17.07.23 08:14:40:45 0.00
391. Łój Ewa  PL-0436-23-443 17.07.23 08:14:41:34 0.00
392. Maestro PL-053-23-21319R 17.07.23 08:14:43:02 0.00
393. Team MŻK Warka PL-0461-23-8445 17.07.23 08:14:44:47 0.00
394. Marcin Gleba PL-014-23-4631 17.07.23 08:14:44:90 0.00
395. Łój Krzysztof PL-0436-23-362 17.07.23 08:14:45:08 0.00
396. Paula Ośko  PL-0452-23-314 17.07.23 08:14:46:23 0.00
397. Olkowski Jan PL-0321-23-2620 17.07.23 08:14:47:81 0.00
398. Ania & Ola  PL-0383-23-1503R 17.07.23 08:14:47:91 0.00
399. SPARTANIE PL-0319-23-1036 17.07.23 08:14:48:07 0.00
400. Kosiorowska Izabela  PL-0356-23-5258 17.07.23 08:14:49:57 0.00
401. Osowski Dariusz PL-0245-23-9453 17.07.23 08:14:49:97 0.00
402. Szumacher Siemaszkiewicz PL-0489-23-788 17.07.23 08:14:50:80 0.00
403. Ewa Szczech  PL-013-23-1316 17.07.23 08:14:53:63 0.00
404. Ośko Hubert PL-0452-23-191 17.07.23 08:14:53:93 0.00
405. Karczewski Janusz PL-0325-23-1728 17.07.23 08:14:54:54 0.00
406. Grądzki Karol I PL-0244-23-8036 17.07.23 08:14:55:40 0.00
407. Rusinkowska Grażyna  PL-0245-23-1096 17.07.23 08:14:55:56 0.00
408. Ela  PL-013-23-867R 17.07.23 08:14:57:80 0.00
409. Ania & Ola  PL-0383-23-1506 17.07.23 08:14:57:92 0.00
410. Kłusinski & Chmielewski PL-0281-23-3645 17.07.23 08:15:01:06 0.00
411. Kowalski Krzysztof PL-0280-23-12123R 17.07.23 08:15:03:47 0.00
412. Drużyna Mazowsze PL-0225-23-13778R 17.07.23 08:15:03:74 0.00
413. Szumacher Siemaszkiewicz PL-0489-23-741 17.07.23 08:15:05:42 0.00
414. Dariusz Lipka-Bartosik PL-03-23-1951 17.07.23 08:15:05:43 0.00
415. Ewa Szczech  PL-013-23-796 17.07.23 08:15:06:58 0.00
416. Grądzki Karol II PL-0244-23-8042 17.07.23 08:15:06:77 0.00
417. Łój Krzysztof PL-0436-23-510R 17.07.23 08:15:07:46 0.00
418. PIKO I Piotr Kowalewski PL-016-23-8259 17.07.23 08:15:07:81 0.00
419. Osowski Dariusz PL-0245-23-9420 17.07.23 08:15:09:01 0.00
420. Kowalska Małgorzata "B"  PL-0280-23-12118 17.07.23 08:15:09:04 0.00
421. Aficka Agata  PL-0489-23-796 17.07.23 08:15:10:21 0.00
422. Maestro PL-053-23-21309 17.07.23 08:15:10:54 0.00
423. Ośko Hubert PL-0452-23-198R 17.07.23 08:15:12:87 0.00
424. Joanna Przybyłek-Charewicz "A"  PL-0209-23-4336R 17.07.23 08:15:12:94 0.00
425. P.A.J.A PL-03-23-102 17.07.23 08:15:13:79 0.00
426. Aficka Agata  PL-0489-23-794 17.07.23 08:15:15:19 0.00
427. Chodorski & Domański PL-0452-23-10332R 17.07.23 08:15:15:50 0.00
428. Marek Cybulski PL-0383-23-1511 17.07.23 08:15:15:62 0.00
429. Dariusz Bieniek S-99-23-3204 17.07.23 08:15:17:19 0.00
430. Dariusz Rynkowski PL-0405-23-5037 17.07.23 08:15:18:08 0.00
431. Rusinkowski Andrzej "B" PL-0245-23-1064 17.07.23 08:15:19:27 0.00
432. Dariusz Lipka-Bartosik PL-03-23-2060 17.07.23 08:15:29:02 0.00
433. Ania & Ola  PL-0383-23-1512 17.07.23 08:15:31:50 0.00
434. Tomasz Czupryniak PL-0440-23-9549 17.07.23 08:15:32:11 0.00
435. Rusinkowski Andrzej "B" PL-0245-23-1059 17.07.23 08:15:33:02 0.00
436. Łój Krzysztof PL-0436-23-361 17.07.23 08:15:33:90 0.00
437. Chodorski & Domański PL-0452-23-10329 17.07.23 08:15:39:92 0.00
438. Kowalska Małgorzata "A"  PL-0280-23-12115 17.07.23 08:15:42:01 0.00
439. Grądzki Karol II PL-0244-23-8004 17.07.23 08:15:42:18 0.00
440. Grądzki Karol I PL-0244-23-8106 17.07.23 08:15:45:06 0.00
441. Kowalski Krzysztof PL-0280-23-12116 17.07.23 08:15:46:05 0.00
442. Rospłoch Mariusz "A" NL-23-9411102 17.07.23 08:15:46:90 0.00
443. Gaber PL-0383-23-5112R 17.07.23 08:15:49:58 0.00
444. PIKO II Kowalewska Wiesława  PL-016-23-8427R 17.07.23 08:15:50:97 0.00
445. Marcin Komoda PL-0452-23-15024 17.07.23 08:15:56:26 0.00
446. dr Krystyna Budzianowska  PL-0350-23-2906 17.07.23 08:15:57:86 0.00
447. Drewnowski PL-0214-23-16105 17.07.23 08:15:58:29 0.00
448. MWG Mazury BE-23-2086376 17.07.23 08:16:00:49 0.00
449. Rusinkowska Grażyna  PL-0245-23-1004 17.07.23 08:16:02:84 0.00
450. Barbara  PL-0383-23-358 17.07.23 08:16:08:32 0.00
451. Rafał Ficner PL-0425-23-7551 17.07.23 08:16:08:70 0.00
452. Team MŻK Warka PL-0350-23-2936 17.07.23 08:16:10:11 0.00
453. Aficka Agata  PL-0489-23-798 17.07.23 08:16:11:05 0.00
454. Koorcczii  PL-0498-23-5006 17.07.23 08:16:11:72 0.00
455. BiTurbo Team "B" PL-0245-23-2126 17.07.23 08:16:12:10 0.00
456. Team Nowa Wieś PL-044-23-14593R 17.07.23 08:16:13:08 0.00
457. Kowalska Małgorzata "A"  PL-0280-23-12133 17.07.23 08:16:15:62 0.00
458. BiTurbo Team "A" PL-0245-23-2045 17.07.23 08:16:17:09 0.00
459. Rusinkowski Andrzej "A" PL-0245-23-1033 17.07.23 08:16:20:99 0.00
460. Ośko Hubert PL-0452-23-282 17.07.23 08:16:22:80 0.00
461. dr Krystyna Budzianowska  PL-0350-23-2919 17.07.23 08:16:26:62 0.00
462. Katja Ganswindt  DV-04422-23-535R 17.07.23 08:16:27:09 0.00
463. Koorcczii  PL-0498-23-5002 17.07.23 08:16:27:72 0.00
464. Joanna Ćwiek  PL-0405-23-5104 17.07.23 08:16:29:83 0.00
465. Woźniak T.-Tybuś L. PL-060-23-335 17.07.23 08:16:30:39 0.00
466. Joanna Przybyłek-Charewicz "B"  PL-0209-23-4367 17.07.23 08:16:30:82 0.00
467. Dawid Rzadkowski PL-0308-23-3029 17.07.23 08:16:32:55 0.00
468. Team Lorkowski  DV-04466-23-65 17.07.23 08:16:36:14 0.00
469. Joanna Ćwiek  PL-0405-23-5108R 17.07.23 08:16:39:80 0.00
470. Marcin Gleba PL-014-23-3017 17.07.23 08:16:39:90 0.00
471. Koledzy & Kolonia B PL-0246-23-8481 17.07.23 08:16:40:62 0.00
472. Kowalski Krzysztof PL-0280-23-12117 17.07.23 08:16:41:81 0.00
473. Osowski Dariusz PL-0245-23-9449 17.07.23 08:16:43:73 0.00
474. Lena & Ania  PL-0383-23-1520 17.07.23 08:16:43:92 0.00
475. Rafał Ficner PL-0425-23-7566 17.07.23 08:16:45:50 0.00
476. Tomasz Czupryniak PL-0440-23-9560 17.07.23 08:16:54:26 0.00
477. Woźniak T.-Tybuś L. PL-060-23-336 17.07.23 08:16:57:07 0.00
478. Dariusz Rynkowski PL-0405-23-5064 17.07.23 08:17:01:72 0.00
479. Joanna Przybyłek-Charewicz "B"  PL-0209-23-4444R 17.07.23 08:17:11:52 0.00
480. Gaber PL-0383-23-5108 17.07.23 08:17:23:35 0.00
481. Barbara  PL-0383-23-339R 17.07.23 08:17:24:86 0.00
482. Chodorski & Domański PL-043-23-12732 17.07.23 08:17:25:37 0.00
483. Chudy & Łysy PL-0239-23-12082 17.07.23 08:17:27:03 0.00
484. Koorcczii  PL-0498-23-5014 17.07.23 08:17:36:91 0.00
485. Koledzy & Kolonia B PL-0246-23-8495R 17.07.23 08:17:59:49 0.00
486. Lena & Ania  PL-0239-23-12090 17.07.23 08:18:16:94 0.00
487. Piskorska Magdalena  PL-035-23-4438 17.07.23 08:20:59:34 0.00
488. Maestro PL-053-23-21312 17.07.23 08:21:08:25 0.00
489. Musiał Krzysztof PL-075-23-5779 17.07.23 08:21:20:90 0.00
490. Kownacki Marek AU-CHIC-23-11355 17.07.23 08:25:49:54 0.00
491. Konieczna Ewelina "A"  PL-0313-23-2729 17.07.23 08:26:31:15 0.00
492. Rospłoch Mariusz "B" NL-23-9411135R 17.07.23 08:27:21:60 0.00
493. Osowski Dariusz PL-0245-23-9473 17.07.23 08:27:39:95 0.00
494. Maciej Włudzik PL-059-23-416 17.07.23 08:28:50:12 0.00
495. JM TEAM Jelonek Marcin PL-051-23-11007 17.07.23 08:29:06:12 0.00
496. Jakub Brylak PL-0498-23-8908R 17.07.23 08:29:08:27 0.00
497. Gajewska Grażyna  PL-013-23-5360R 17.07.23 08:29:28:30 0.00
498. Dawid Rzadkowski PL-0308-23-3042 17.07.23 08:30:27:83 0.00
499. Drużyna Mazowsze K  PL-0225-23-13732 17.07.23 08:33:32:58 0.00
500. Mariusz Mamiński PL-044-23-13742R 17.07.23 08:45:39:17 0.00
501. Paula Ośko  PL-0452-23-316 17.07.23 08:45:48:96 0.00
502. Dudek Tomasz "A" PL-0318-23-7249 17.07.23 08:49:44:84 0.00
503. Show Must Gołąąąąb ! PL-063-23-10255 17.07.23 08:50:24:15 0.00
504. Jan Bocheńczak PL-0236-23-5280 17.07.23 08:53:22:49 0.00
505. Piorun PL-055-23-930 17.07.23 08:53:29:71 0.00
506. Popławski Mieczysław PL-09-23-6165R 17.07.23 08:53:32:06 0.00
507. Rospłoch Mariusz "A" NL-23-9411132R 17.07.23 08:53:51:69 0.00
508. JM TEAM Jelonek Marcin PL-051-23-11014 17.07.23 09:23:51:98 0.00