Wyniki lotu:

Ostróda II

Lot treningowy
20 km, 31.07.2023
Wyniki
Wyniki AS
Wyniki drużynowe
Wyniki drużynowe razem
Wyniki drużynowe żeń.
Wyniki drużynowe żeń. razem
- Drużyna żeńska
R - Rezerwowy, niedający punktów drużynie
Poz. Imię i nazwisko(nazwa) Nr obrączki Data  Czas przylotu  Punkty
1. BiTurbo Team "B" PL-0245-23-2145 31.07.23 07:26:22:41 100.00
2. Dariusz Rynkowski PL-0405-23-5076 31.07.23 07:26:22:46 99.67
3. Joanna Przybyłek-Charewicz "B"  PL-0209-23-4375 31.07.23 07:26:22:96 99.35
4. Woźniak T.-Tybuś L. PL-060-23-340 31.07.23 07:26:23:04 99.02
5. Konieczna Ewelina "A"  PL-0313-23-2723R 31.07.23 07:26:23:40 98.70
6. Bury Trine  NOR-011-23-0092 31.07.23 07:26:23:67 98.37
7. Konieczna Ewelina "A"  PL-0313-23-2602 31.07.23 07:26:23:88 98.05
8. Kownacki Marek AU-CHIC-23-11350 31.07.23 07:26:23:99 97.72
9. Dudek Tomasz "A" PL-0318-23-7331R 31.07.23 07:26:24:87 97.39
10. Wyrzykowski & Lewandowski PL-0241-23-117 31.07.23 07:26:25:20 96.74
11. Piskorska Magdalena  PL-035-23-4413 31.07.23 07:26:25:44 96.42
12. PIKO I Piotr Kowalewski PL-016-23-8429 31.07.23 07:26:26:31 96.09
13. Naj Nowa Wieś  PL-044-23-14585 31.07.23 07:26:26:43 95.77
14. Milan PL-0452-23-22203 31.07.23 07:26:26:96 95.11
15. Marcin Komoda PL-0452-23-15021 31.07.23 07:26:27:29 94.79
16. Joanna Przybyłek-Charewicz "B"  PL-0209-23-4367 31.07.23 07:26:27:33 94.46
17. Jakub Brylak PL-0498-23-8912 31.07.23 07:26:27:40 94.14
18. Paula Ośko  PL-0452-23-313 31.07.23 07:26:28:04 93.81
19. OLA  PL-013-23-890 31.07.23 07:26:28:09 93.49
20. Mariusz Mamiński PL-044-23-14459 31.07.23 07:26:28:11 93.16
21. Dawid Rzadkowski PL-0308-23-3046 31.07.23 07:26:28:16 92.83
22. Steciuk Stanisław PL-0391-23-5016 31.07.23 07:26:28:35 92.51
23. Dawid Rzadkowski PL-0308-23-3029 31.07.23 07:26:28:57 92.18
24. Łój Krzysztof PL-0436-23-460 31.07.23 07:26:28:84 91.86
25. Dariusz Lipka-Bartosik PL-03-23-2073 31.07.23 07:26:28:90 91.53
26. Drużyna Mazowsze PL-0225-23-13749 31.07.23 07:26:28:97 91.21
27. Raimund Ganswindt DV-04422-23-545 31.07.23 07:26:29:05 90.88
28. Dariusz Bieniek PL-0393-23-7788R 31.07.23 07:26:29:11 90.55
29. Konieczny Leszek "A" PL-0313-23-2661 31.07.23 07:26:29:22 90.23
30. Ośko Hubert PL-0452-23-192 31.07.23 07:26:29:54 89.90
31. Marek Cybulski PL-0214-23-16113 31.07.23 07:26:29:82 89.58
32. Rusinkowski Andrzej "A" PL-0245-23-1005 31.07.23 07:26:30:01 89.25
33. Bury Trine  NOR-011-23-0100R 31.07.23 07:26:30:25 88.93
34. MWG Mazury BE-23-2086427 31.07.23 07:26:30:31 88.60
35. Kosiorowska Izabela  PL-0356-23-5236 31.07.23 07:26:30:38 88.27
36. MWG Mazury BE-23-2086379R 31.07.23 07:26:30:49 87.95
37. Kłusinski & Chmielewski PL-0281-23-3646 31.07.23 07:26:30:74 87.62
38. Rusinkowski Andrzej "A" PL-0245-23-1007 31.07.23 07:26:30:88 87.30
39. Kłusinski & Chmielewski PL-0281-23-3633 31.07.23 07:26:30:99 86.97
40. Maestro PL-053-23-21306 31.07.23 07:26:31:06 86.64
41. Rospłoch Mariusz "A" NL-23-9411127 31.07.23 07:26:31:15 86.32
42. Dudek Tomasz "A" PL-0318-23-7315 31.07.23 07:26:31:44 85.99
43. P.A.J.A PL-03-23-190 31.07.23 07:26:31:52 85.67
44. Gaber PL-0383-23-5111 31.07.23 07:26:31:60 85.34
45. Dariusz Rynkowski PL-0405-23-5064 31.07.23 07:26:31:86 85.02
46. Lena & Ania  PL-0239-23-12062 31.07.23 07:26:31:98 84.69
47. Steciuk Stanisław PL-0391-23-5015 31.07.23 07:26:32:11 84.36
48. Osowski Dariusz PL-0245-23-9460R 31.07.23 07:26:32:16 84.04
49. Katja Ganswindt  DV-04422-23-514 31.07.23 07:26:32:18 83.71
50. BiTurbo Team "A" PL-0245-23-2138R 31.07.23 07:26:32:26 83.39
51. Stryjek Marek PL-0473-23-10325 31.07.23 07:26:32:27 83.06
52. Koledzy & Kolonia B PL-0246-23-198 31.07.23 07:26:32:30 82.74
53. Grądzki Karol II PL-0244-23-8177 31.07.23 07:26:32:47 82.41
54. Joanna Ćwiek  PL-0405-23-5150 31.07.23 07:26:32:50 82.08
55. Kłusinski & Chmielewski PL-0281-23-3644 31.07.23 07:26:32:52 81.76
56. Kowalski Krzysztof PL-0280-23-12122 31.07.23 07:26:32:97 81.43
57. Kowalski Krzysztof PL-0280-23-12123R 31.07.23 07:26:33:37 81.11
58. Koledzy & Kolonia A PL-0246-23-14 31.07.23 07:26:33:57 80.78
59. Ewa Szczech  PL-013-23-1305 31.07.23 07:26:33:64 80.46
60. Kowalski Krzysztof PL-0280-23-12117 31.07.23 07:26:33:99 80.13
61. Woźniak T.-Tybuś L. PL-060-23-4196R 31.07.23 07:26:34:02 79.80
62. Gaber PL-0383-23-5108 31.07.23 07:26:34:41 79.48
63. Musiał Krzysztof PL-075-23-5819 31.07.23 07:26:34:42 79.15
64. Adam Mateja DV-03473-23-1364 31.07.23 07:26:34:44 78.83
65. Panek Krzysztof PL-0280-23-13018 31.07.23 07:26:34:45 78.50
66. dr Krystyna Budzianowska  PL-0350-23-2927 31.07.23 07:26:34:51 78.18
67. Tomasz Czupryniak PL-0440-23-9554 31.07.23 07:26:34:64 77.85
68. Koledzy & Kolonia B PL-0246-23-8492 31.07.23 07:26:34:85 77.52
69. Ela  PL-013-23-867R 31.07.23 07:26:34:96 77.20
70. RAFITA Team PL-0385-23-1912 31.07.23 07:26:34:98 76.87
71. Woźniak T.-Tybuś L. PL-060-23-4204 31.07.23 07:26:35:04 76.55
72. Ania & Ola  PL-0383-23-1510 31.07.23 07:26:35:30 76.22
73. Barbara  PL-0383-23-349 31.07.23 07:26:35:31 75.90
74. Konieczny Leszek "B" PL-0313-23-2671 31.07.23 07:26:35:32 75.57
75. Karczewski Janusz PL-0325-23-1731 31.07.23 07:26:35:49 75.24
76. BiTurbo Team "B" PL-0245-23-2141 31.07.23 07:26:35:70 74.92
77. Marek Cybulski PL-0383-23-1511 31.07.23 07:26:35:71 74.59
78. Rafał Ficner PL-0425-23-7558R 31.07.23 07:26:35:89 74.27
79. Olkowski Jan PL-0321-23-2613R 31.07.23 07:26:35:94 73.94
80. Steciuk Stanisław PL-0391-23-5010R 31.07.23 07:26:36:08 73.62
81. Rusinkowski Andrzej "B" PL-0245-23-1079 31.07.23 07:26:36:17 73.29
82. Dudek Tomasz "B" PL-0318-23-7371 31.07.23 07:26:36:30 72.96
83. Janusz PL-0385-23-1984 31.07.23 07:26:36:43 72.64
84. Bury Trine  NOR-011-23-0099 31.07.23 07:26:36:49 72.31
85. Szumacher Siemaszkiewicz PL-0489-23-791 31.07.23 07:26:36:53 71.99
86. Piskorska Magdalena  PL-035-23-4438 31.07.23 07:26:36:97 71.66
87. Sławomir Wierzbicki PL-0244-23-10053 31.07.23 07:26:37:18 71.34
88. Chodorski & Domański PL-0452-23-10328 31.07.23 07:26:37:21 71.01
89. Piskorska Magdalena  PL-035-23-4417 31.07.23 07:26:37:23 70.68
90. Maestro PL-053-23-21312 31.07.23 07:26:37:24 70.36
91. Konieczna Ewelina "A"  PL-0313-23-2880 31.07.23 07:26:37:45 70.03
92. MWG Mazury BE-23-2086374 31.07.23 07:26:37:56 69.71
93. Aficka Agata  PL-0489-23-796 31.07.23 07:26:37:63 69.38
94. Rusinkowska Grażyna  PL-0245-23-1013 31.07.23 07:26:37:68 69.06
95. Aficka Agata  PL-0489-23-781R 31.07.23 07:26:37:76 68.73
96. BiTurbo Team "A" PL-0245-23-2132 31.07.23 07:26:37:77 68.40
97. Grądzki Karol II PL-0244-23-8005 31.07.23 07:26:37:88 68.08
98. Kowalski Krzysztof PL-0280-23-12116 31.07.23 07:26:38:09 67.75
99. Gaber PL-0383-23-5112R 31.07.23 07:26:38:13 67.43
100. Paula Ośko  PL-0452-23-310 31.07.23 07:26:38:14 67.10
101. Paula Ośko  PL-0452-23-314 31.07.23 07:26:38:33 66.78
102. Joanna Przybyłek-Charewicz "A"  PL-0209-23-4328 31.07.23 07:26:38:41 66.45
103. Maestro PL-053-23-21303 31.07.23 07:26:38:46 66.12
104. Osowski Mirosław PL-0245-23-9447 31.07.23 07:26:38:61 65.80
105. Bartek PL-0452-23-5900 31.07.23 07:26:38:88 65.47
106. Team Nowa Wieś PL-0473-23-10335 31.07.23 07:26:38:89 65.15
107. P.A.J.A PL-03-23-102 31.07.23 07:26:38:97 64.82
108. PIKO I Piotr Kowalewski PL-016-23-8408 31.07.23 07:26:38:98 64.50
109. Konieczny Leszek "A" PL-0313-23-2710 31.07.23 07:26:39:29 64.17
110. Drużyna Mazowsze PL-0225-23-13761 31.07.23 07:26:39:52 63.52
111. Dariusz Lipka-Bartosik PL-03-23-2042 31.07.23 07:26:39:56 63.19
112. Damian & J.Świtała PL-01-23-4188 31.07.23 07:26:40:12 62.87
113. Woźniak T.-Tybuś L. PL-060-23-4208 31.07.23 07:26:40:45 62.54
114. Konieczny Leszek "A" PL-0313-23-2855 31.07.23 07:26:40:48 62.21
115. Drużyna Mazowsze PL-0225-23-13729 31.07.23 07:26:40:55 61.89
116. Chudy & Łysy PL-0239-23-12085R 31.07.23 07:26:40:75 61.56
117. Ewa Szczech  PL-013-23-1313R 31.07.23 07:26:41:44 60.91
118. Ela  PL-013-23-857 31.07.23 07:26:41:70 60.59
119. PIKO I Piotr Kowalewski PL-016-23-8259 31.07.23 07:26:41:75 60.26
120. Chudy & Łysy PL-0239-23-12087 31.07.23 07:26:41:81 59.93
121. Marcin Gleba PL-014-23-3001R 31.07.23 07:26:41:86 59.61
122. Katja Ganswindt  DV-04422-23-519 31.07.23 07:26:41:92 59.28
123. Dudek Tomasz "B" PL-0318-23-7346 31.07.23 07:26:42:26 58.96
124. OLA  PL-013-23-861 31.07.23 07:26:42:35 58.63
125. Chudy & Łysy PL-0239-23-12061 31.07.23 07:26:42:50 58.31
126. Joanna Przybyłek-Charewicz "A"  PL-0209-23-4352 31.07.23 07:26:42:51 57.98
127. Steciuk Stanisław PL-0391-23-5005 31.07.23 07:26:42:53 57.65
128. SŁOMSKI Krzysztof PL-0326-23-2010 31.07.23 07:26:42:55 57.33
129. Ania & Ola  PL-0383-23-1512 31.07.23 07:26:42:67 57.00
130. Kowalska Małgorzata "A"  PL-0280-23-12135 31.07.23 07:26:42:90 56.68
131. Team Lorkowski  DV-04466-23-60 31.07.23 07:26:43:10 56.35
132. Kowalski Krzysztof PL-0280-23-12132 31.07.23 07:26:43:10 56.03
133. Łój Krzysztof PL-0436-23-510R 31.07.23 07:26:43:17 55.70
134. Dudek Tomasz "A" PL-0318-23-7249 31.07.23 07:26:43:23 55.37
135. Koledzy & Kolonia A PL-0246-23-355 31.07.23 07:26:43:46 55.05
136. Panek Krzysztof PL-0280-23-13068 31.07.23 07:26:43:59 54.72
137. Lena & Ania  PL-0245-23-11583 31.07.23 07:26:43:72 54.40
138. Raimund Ganswindt DV-04422-23-517R 31.07.23 07:26:43:81 54.07
139. Rusinkowska Grażyna  PL-0245-23-1022 31.07.23 07:26:43:93 53.75
140. Dariusz Bieniek S-99-23-3209 31.07.23 07:26:43:97 53.42
141. Konieczna Ewelina "B"  PL-0313-23-2706 31.07.23 07:26:44:17 53.09
142. Maciej Włudzik PL-059-23-490 31.07.23 07:26:44:41 52.77
143. Grądzki Karol I PL-0244-23-8036 31.07.23 07:26:44:51 52.44
144. Rafał Ficner PL-0425-23-7552 31.07.23 07:26:44:51 52.12
145. Joanna Ćwiek  PL-0405-23-5104 31.07.23 07:26:44:88 51.79
146. Woźniak T.-Tybuś L. PL-060-23-336 31.07.23 07:26:45:10 51.47
147. Łój Krzysztof PL-0436-23-362 31.07.23 07:26:45:10 51.14
148. PIKO II Kowalewska Wiesława  PL-016-23-8428 31.07.23 07:26:45:29 50.81
149. Chodorski & Domański PL-043-23-12710 31.07.23 07:26:45:55 50.16
150. Karczewski Janusz PL-0325-23-1730 31.07.23 07:26:45:57 49.84
151. Joanna Przybyłek-Charewicz "A"  PL-0209-23-4336R 31.07.23 07:26:45:63 49.51
152. Ośko Hubert PL-0452-23-193 31.07.23 07:26:45:90 49.19
153. SŁOMSKI Krzysztof PL-0326-23-2023 31.07.23 07:26:45:93 48.86
154. Osowski Dariusz PL-0245-23-9420 31.07.23 07:26:46:01 48.53
155. Adam Mateja DV-03473-23-1363 31.07.23 07:26:46:11 48.21
156. RAFITA Team PL-0385-23-1923 31.07.23 07:26:46:19 47.88
157. Konieczna Ewelina "B"  PL-0313-23-2787 31.07.23 07:26:46:41 47.56
158. Koorcczii  PL-0498-23-5019R 31.07.23 07:26:46:44 47.23
159. Adam Mateja DV-03473-23-1362 31.07.23 07:26:46:54 46.91
160. Konieczny Leszek "B" PL-0313-23-2799 31.07.23 07:26:46:81 46.58
161. Steciuk Stanisław PL-0391-23-5026 31.07.23 07:26:46:86 46.25
162. Ania & Ola  PL-0383-23-1515 31.07.23 07:26:47:03 45.93
163. JM TEAM Jelonek Marcin PL-051-23-11014 31.07.23 07:26:47:05 45.60
164. Team Nowa Wieś PL-044-23-14593R 31.07.23 07:26:47:06 45.28
165. Katja Ganswindt  DV-04422-23-521 31.07.23 07:26:47:13 44.95
166. Dariusz Lipka-Bartosik PL-03-23-1951 31.07.23 07:26:47:21 44.63
167. Koledzy & Kolonia B PL-0246-23-8500 31.07.23 07:26:47:36 44.30
168. Aficka Agata  PL-0489-23-798 31.07.23 07:26:47:38 43.97
169. Team MŻK Warka PL-0461-23-8445 31.07.23 07:26:47:83 43.65
170. Grądzki Karol II PL-0244-23-8042 31.07.23 07:26:48:06 43.32
171. Drewnowski PL-0214-23-16105 31.07.23 07:26:48:14 43.00
172. dr Krystyna Budzianowska  PL-0350-23-2919 31.07.23 07:26:48:52 42.67
173. Dawid Rzadkowski PL-0308-23-3010 31.07.23 07:26:48:70 42.35
174. Joanna Przybyłek-Charewicz "A"  PL-0209-23-4339 31.07.23 07:26:49:38 42.02
175. Barbara  PL-0383-23-356 31.07.23 07:26:49:43 41.69
176. Marzena Rynkowska  PL-0405-23-5004 31.07.23 07:26:49:48 41.37
177. Marzena Rynkowska  PL-0405-23-5008 31.07.23 07:26:49:57 41.04
178. PIKO II Kowalewska Wiesława  PL-016-23-8270 31.07.23 07:26:49:80 40.72
179. Barbara  PL-0383-23-339R 31.07.23 07:26:49:84 40.39
180. Team MŻK Warka PL-0461-23-8444 31.07.23 07:26:49:92 40.07
181. P.A.J.A PL-03-23-105 31.07.23 07:26:50:07 39.74
182. Rusinkowski Andrzej "B" PL-0245-23-1064 31.07.23 07:26:50:26 39.41
183. Najmłodsza Gośka PL-014-23-4607 31.07.23 07:26:50:27 39.09
184. Damian & J.Świtała PL-01-23-4185 31.07.23 07:26:50:43 38.76
185. Kłusinski & Chmielewski PL-0281-23-3637R 31.07.23 07:26:50:53 38.44
186. Kowalska Małgorzata "B"  PL-0280-23-12137 31.07.23 07:26:50:53 38.11
187. Maciej Włudzik PL-059-23-492 31.07.23 07:26:50:91 37.79
188. Dudek Tomasz "B" PL-0318-23-7310 31.07.23 07:26:50:91 37.46
189. Aficka Agata  PL-0489-23-792 31.07.23 07:26:51:27 37.13
190. Rusinkowski Andrzej "A" PL-0245-23-1033 31.07.23 07:26:51:41 36.81
191. Gajewska Grażyna  PL-013-23-5340 31.07.23 07:26:51:78 36.48
192. JM TEAM Jelonek Marcin PL-051-23-11139R 31.07.23 07:26:51:86 36.16
193. KRÓK-LASKIEWICZ PL-064-23-6914 31.07.23 07:26:51:89 35.83
194. Ela  PL-013-23-784 31.07.23 07:26:52:03 35.50
195. Kowalska Małgorzata "B"  PL-0280-23-12118 31.07.23 07:26:52:19 35.18
196. Rusinkowski Andrzej "A" PL-0245-23-1008 31.07.23 07:26:52:33 34.85
197. SPARTANIE PL-0319-23-1009 31.07.23 07:26:52:37 34.53
198. KRÓK-LASKIEWICZ PL-0501-23-733 31.07.23 07:26:52:54 34.20
199. Gajewska Grażyna  PL-013-23-5346 31.07.23 07:26:52:70 33.88
200. Chudy & Łysy PL-0239-23-12081 31.07.23 07:26:52:73 33.55
201. Rafał Ficner PL-0425-23-7569 31.07.23 07:26:52:77 33.22
202. Chodorski & Domański PL-0452-23-10329 31.07.23 07:26:52:80 32.90
203. Grądzki Karol I PL-0244-23-8106 31.07.23 07:26:52:96 32.57
204. Sławomir Wierzbicki PL-0244-23-10059 31.07.23 07:26:53:85 32.25
205. Stryjek Marek PL-0473-23-10322 31.07.23 07:26:53:98 31.92
206. Marcin Gleba PL-014-23-3017 31.07.23 07:26:54:29 31.27
207. Szumacher Siemaszkiewicz PL-0489-23-3032R 31.07.23 07:26:54:38 30.94
208. Sikorski Marek PL-043-23-12514 31.07.23 07:26:54:41 30.62
209. Gaber PL-0383-23-5113 31.07.23 07:26:54:54 30.29
210. Konieczna Ewelina "B"  PL-0313-23-2760 31.07.23 07:26:54:59 29.97
211. Kowalska Małgorzata "A"  PL-0280-23-12134 31.07.23 07:26:54:64 29.64
212. Koorcczii  PL-0498-23-5002 31.07.23 07:26:54:72 29.32
213. Grądzki Karol I PL-0244-23-8145R 31.07.23 07:26:55:60 28.99
214. Rusinkowska Grażyna  PL-0245-23-1051R 31.07.23 07:26:55:74 28.34
215. PIKO II Kowalewska Wiesława  PL-016-23-8261 31.07.23 07:26:55:79 28.01
216. Ewa Szczech  PL-013-23-1316 31.07.23 07:26:56:03 27.69
217. Konieczny Leszek "A" PL-0313-23-2796R 31.07.23 07:26:56:26 27.36
218. RAFITA Team PL-0385-23-1950 31.07.23 07:26:56:70 27.04
219. Rusinkowski Andrzej "A" PL-0245-23-1055R 31.07.23 07:26:56:75 26.71
220. Stryjek Marek PL-044-23-14591 31.07.23 07:26:56:80 26.38
221. Team Lorkowski  DV-04466-23-65 31.07.23 07:26:56:97 26.06
222. Aficka Agata  PL-0489-23-794 31.07.23 07:26:57:13 25.73
223. Karczewski Janusz PL-0325-23-1737 31.07.23 07:26:57:37 25.41
224. Piorun PL-055-23-957R 31.07.23 07:26:57:39 25.08
225. Dariusz Lipka-Bartosik PL-03-23-2060 31.07.23 07:26:57:48 24.76
226. Grądzki Karol II PL-0244-23-8004 31.07.23 07:26:58:04 24.43
227. Janusz PL-0385-23-1954 31.07.23 07:26:58:23 24.10
228. Bury Trine  NOR-011-23-0096 31.07.23 07:26:58:37 23.78
229. Drużyna Mazowsze PL-0225-23-13727 31.07.23 07:26:58:41 23.45
230. Sławomir Wierzbicki PL-0244-23-10086 31.07.23 07:26:58:45 23.13
231. Katja Ganswindt  DV-04422-23-535R 31.07.23 07:26:58:52 22.80
232. Ewa Szczech  PL-013-23-1304 31.07.23 07:26:58:73 22.48
233. Dariusz Lipka-Bartosik PL-03-23-2059R 31.07.23 07:26:59:16 22.15
234. KRÓK-LASKIEWICZ PL-0501-23-746 31.07.23 07:26:59:19 21.82
235. Sandra Ganswindt  DV-04422-23-520 31.07.23 07:26:59:54 21.50
236. OLA  PL-013-23-875R 31.07.23 07:26:59:60 21.17
237. Koledzy & Kolonia A PL-0246-23-9772R 31.07.23 07:26:59:70 20.85
238. Chodorski & Domański PL-0452-23-10332R 31.07.23 07:27:00:18 20.52
239. Damian & J.Świtała PL-01-23-4182 31.07.23 07:27:00:24 20.20
240. Show Must Gołąąąąb ! PL-063-23-10265 31.07.23 07:27:00:30 19.87
241. Raimund Ganswindt DV-04422-23-523 31.07.23 07:27:00:58 19.54
242. Joanna Ćwiek  PL-0405-23-5114 31.07.23 07:27:00:65 19.22
243. Rafał Ficner PL-0425-23-7566 31.07.23 07:27:00:89 18.89
244. Ania & Ola  PL-0383-23-1518 31.07.23 07:27:00:97 18.57
245. dr Krystyna Budzianowska  PL-0350-23-2912R 31.07.23 07:27:01:20 18.24
246. Grądzki Karol I PL-0244-23-8133 31.07.23 07:27:01:22 17.92
247. dr Krystyna Budzianowska  PL-0461-23-8404 31.07.23 07:27:01:50 17.59
248. Chodorski & Domański PL-043-23-12712 31.07.23 07:27:02:37 17.26
249. Łój Ewa  PL-0436-23-443 31.07.23 07:27:02:50 16.94
250. Milan PL-0452-23-22206R 31.07.23 07:27:02:55 16.61
251. Tomasz Czupryniak PL-0440-23-9560 31.07.23 07:27:02:72 16.29
252. Ośko Hubert PL-0452-23-194 31.07.23 07:27:03:28 15.96
253. Show Must Gołąąąąb ! PL-063-23-10247 31.07.23 07:27:03:39 15.64
254. Marcin Komoda PL-0452-23-15023 31.07.23 07:27:03:42 15.31
255. Kłusinski & Chmielewski PL-0281-23-3634 31.07.23 07:27:03:74 14.98
256. Dariusz Rynkowski PL-0405-23-5030 31.07.23 07:27:04:06 14.66
257. Rospłoch Mariusz "A" NL-23-9411102 31.07.23 07:27:04:38 14.33
258. Rafał Ficner PL-0425-23-7599 31.07.23 07:27:04:59 14.01
259. Lena & Ania  PL-0383-23-1520 31.07.23 07:27:04:67 13.68
260. Gajewska Grażyna  PL-013-23-5352 31.07.23 07:27:05:02 13.36
261. Osowski Dariusz PL-0245-23-9449 31.07.23 07:27:05:53 13.03
262. Karczewski Janusz PL-0325-23-1738 31.07.23 07:27:05:65 12.70
263. Tomasz Czupryniak PL-0440-23-9575R 31.07.23 07:27:06:03 12.38
264. Konieczny Leszek "B" PL-0313-23-2808 31.07.23 07:27:06:64 12.05
265. Rusinkowska Grażyna  PL-0245-23-1036 31.07.23 07:27:06:73 11.73
266. Gaber PL-0383-23-5109 31.07.23 07:27:06:86 11.40
267. Chodorski & Domański PL-043-23-12732 31.07.23 07:27:07:36 11.07
268. Adam Mateja DV-03473-23-1365 31.07.23 07:27:07:37 10.75
269. OLA  PL-013-23-795 31.07.23 07:27:07:44 10.42
270. Kosiorowska Izabela  PL-0356-23-5256 31.07.23 07:27:08:18 9.77
271. Woźniak T.-Tybuś L. PL-060-23-335 31.07.23 07:27:08:48 9.45
272. Kłusinski & Chmielewski PL-0281-23-3645 31.07.23 07:27:08:69 9.12
273. Sikorski Marek PL-043-23-12405 31.07.23 07:27:08:89 8.79
274. Sławomir Wierzbicki PL-0244-23-10068 31.07.23 07:27:09:23 8.47
275. Olkowski Jan PL-0321-23-2606 31.07.23 07:27:09:87 8.14
276. Damian & J.Świtała PL-01-23-4183 31.07.23 07:27:09:90 7.82
277. Maestro PL-053-23-21319R 31.07.23 07:27:10:37 7.49
278. Team MŻK Warka PL-0350-23-2936 31.07.23 07:27:10:72 7.17
279. Marcin Gleba PL-014-23-4620 31.07.23 07:27:10:96 6.84
280. Panek Krzysztof PL-0280-23-13041 31.07.23 07:27:11:13 6.51
281. BiTurbo Team "B" PL-0245-23-2126 31.07.23 07:27:11:37 6.19
282. Piskorska Magdalena  PL-035-23-4414R 31.07.23 07:27:11:89 5.86
283. Rusinkowski Andrzej "B" PL-0484-23-3823R 31.07.23 07:27:11:90 5.54
284. Karczewski Janusz PL-0325-23-1726R 31.07.23 07:27:11:98 5.21
285. SŁOMSKI Krzysztof PL-0326-23-2024 31.07.23 07:27:12:35 4.89
286. Maciej Włudzik PL-059-23-417 31.07.23 07:27:12:46 4.56
287. Łój Krzysztof PL-0436-23-361 31.07.23 07:27:13:23 4.23
288. Koledzy & Kolonia B PL-0246-23-8495R 31.07.23 07:27:13:33 3.91
289. Bartek PL-0452-23-5895 31.07.23 07:27:13:93 3.58
290. SPARTANIE PL-0487-23-10247 31.07.23 07:27:14:94 3.26
291. Tomasz Czupryniak PL-0440-23-9549 31.07.23 07:27:15:29 2.93
292. Marcin Gleba PL-014-23-4631 31.07.23 07:27:15:58 2.61
293. Dudek Tomasz "B" PL-0318-23-7339R 31.07.23 07:27:16:30 2.28
294. Ośko Hubert PL-0452-23-198R 31.07.23 07:27:16:54 1.95
295. Team Lorkowski  DV-04466-23-75 31.07.23 07:27:16:83 1.63
296. Chudy & Łysy PL-0239-23-12082 31.07.23 07:27:17:59 1.30
297. Konieczny Leszek "A" PL-0313-23-2777 31.07.23 07:27:17:88 0.98
298. Najmłodsza Gośka PL-014-23-4610 31.07.23 07:27:18:07 0.65
299. Grądzki Karol II PL-0244-23-8175R 31.07.23 07:27:18:15 0.33
300. Osowski Dariusz PL-0245-23-9445 31.07.23 07:27:18:32 0.00
301. Steciuk Stanisław PL-0391-23-5008 31.07.23 07:27:18:91 0.00
302. Ewa Szczech  PL-013-23-1301 31.07.23 07:27:19:06 0.00
303. Ośko Hubert PL-0452-23-191 31.07.23 07:27:19:20 0.00
304. Bartek PL-0452-23-5369 31.07.23 07:27:20:18 0.00
305. Sandra Ganswindt  DV-04422-23-513 31.07.23 07:27:20:35 0.00
306. Ela  PL-013-23-854 31.07.23 07:27:22:78 0.00
307. Bartek PL-0452-23-5397R 31.07.23 07:27:23:67 0.00
308. SŁOMSKI Krzysztof PL-0326-23-2018 31.07.23 07:27:23:71 0.00
309. Aficka Agata  PL-0489-23-797 31.07.23 07:27:24:66 0.00
310. Kowalska Małgorzata "A"  PL-028-23-12154R 31.07.23 07:27:26:08 0.00
311. Team Lorkowski  DV-04466-23-50 31.07.23 07:27:26:33 0.00
312. RAFITA Team PL-0385-23-1927R 31.07.23 07:27:26:98 0.00
313. Raimund Ganswindt DV-04422-23-522 31.07.23 07:27:27:21 0.00
314. Popławski Mieczysław PL-0441-23-202 31.07.23 07:27:27:47 0.00
315. Kownacki Marek AU-UNO-23-54 31.07.23 07:27:28:07 0.00
316. PIKO I Piotr Kowalewski PL-016-23-8415R 31.07.23 07:27:28:32 0.00
317. Kosiorowska Izabela  PL-0356-23-5167R 31.07.23 07:27:28:45 0.00
318. Raimund Ganswindt DV-04422-23-550 31.07.23 07:27:30:77 0.00
319. Grądzki Karol I PL-0244-23-8104 31.07.23 07:27:35:07 0.00
320. Rusinkowski Andrzej "B" PL-0245-23-1059 31.07.23 07:27:36:68 0.00
321. PIKO II Kowalewska Wiesława  PL-016-23-8427R 31.07.23 07:27:38:94 0.00
322. Popławski Mieczysław PL-0441-23-224 31.07.23 07:27:42:35 0.00
323. JM TEAM Jelonek Marcin PL-051-23-11021 31.07.23 07:27:42:54 0.00
324. Katja Ganswindt  DV-04422-23-504 31.07.23 07:27:43:58 0.00
325. PIKO I Piotr Kowalewski PL-016-23-8283 31.07.23 07:27:44:21 0.00
326. Stryjek Marek PL-044-23-14589 31.07.23 07:27:44:73 0.00
327. Dariusz Bieniek PL-0393-23-7785 31.07.23 07:27:44:80 0.00
328. Rusinkowski Andrzej "B" PL-0245-23-1017 31.07.23 07:27:46:87 0.00
329. Musiał Krzysztof PL-075-23-5804 31.07.23 07:27:46:96 0.00
330. Szumacher Siemaszkiewicz PL-0489-23-788 31.07.23 07:27:49:47 0.00
331. Szumacher Siemaszkiewicz PL-0489-23-795 31.07.23 07:27:50:12 0.00
332. Piskorska Magdalena  PL-035-23-4416 31.07.23 07:27:55:14 0.00
333. Karczewski Janusz PL-0325-23-1728 31.07.23 07:27:57:66 0.00
334. PIKO II Kowalewska Wiesława  PL-016-23-8271 31.07.23 07:27:58:32 0.00
335. Naj Nowa Wieś  PL-044-23-14582 31.07.23 07:28:00:06 0.00
336. Koledzy & Kolonia B PL-0246-23-233 31.07.23 07:28:01:11 0.00
337. Milan PL-0452-23-22202 31.07.23 07:28:01:30 0.00
338. Popławski Mieczysław PL-0441-23-209 31.07.23 07:28:05:67 0.00
339. Osowski Dariusz PL-0245-23-9473 31.07.23 07:28:13:68 0.00
340. Sandra Ganswindt  DV-04422-23-503 31.07.23 07:28:18:34 0.00
341. Rospłoch Mariusz "A" NL-23-9411129 31.07.23 07:28:18:70 0.00
342. dr Krystyna Budzianowska  PL-0350-23-2906 31.07.23 07:28:28:34 0.00
343. Drużyna Mazowsze K  PL-0225-23-13732 31.07.23 07:28:29:70 0.00
344. Joanna Ćwiek  PL-0405-23-5119 31.07.23 07:28:32:04 0.00
345. Tomasz Czupryniak PL-0440-23-9539 31.07.23 07:28:38:45 0.00
346. Bartek PL-0452-23-5943 31.07.23 07:28:39:97 0.00
347. OLA  PL-013-23-859 31.07.23 07:28:42:22 0.00
348. Ela  PL-013-23-869 31.07.23 07:28:48:25 0.00
349. Dariusz Rynkowski PL-0405-23-5056 31.07.23 07:29:13:63 0.00
350. Mariusz Mamiński PL-044-23-13750 31.07.23 07:29:15:77 0.00
351. Marek Cybulski PL-0435-23-3521 31.07.23 07:29:20:40 0.00
352. Team Nowa Wieś PL-0473-23-10324 31.07.23 07:29:25:58 0.00
353. Konieczna Ewelina "B"  PL-0313-23-2769 31.07.23 07:29:28:11 0.00
354. Marek Cybulski PL-0383-23-1517 31.07.23 07:29:32:75 0.00
355. Osowski Mirosław PL-0214-23-11845 31.07.23 07:29:34:60 0.00
356. BiTurbo Team "A" PL-0245-23-2066 31.07.23 07:29:37:22 0.00
357. Joanna Przybyłek-Charewicz "B"  PL-0209-23-4362 31.07.23 07:29:39:92 0.00
358. Konieczna Ewelina "A"  PL-0313-23-2729 31.07.23 07:29:42:42 0.00
359. Kowalska Małgorzata "B"  PL-0280-23-12141 31.07.23 07:29:45:29 0.00
360. Dudek Tomasz "B" PL-0318-23-7396 31.07.23 07:29:48:81 0.00
361. Dudek Tomasz "A" PL-0318-23-7059 31.07.23 07:29:51:64 0.00
362. Dudek Tomasz "A" PL-0318-23-7316 31.07.23 07:29:54:13 0.00
363. Łój Ewa  PL-0436-23-366R 31.07.23 07:29:57:01 0.00
364. Rospłoch Mariusz "B" NL-23-9411135R 31.07.23 07:29:59:30 0.00
365. Naj Nowa Wieś  PL-044-23-14592 31.07.23 07:30:02:04 0.00
366. Drużyna Mazowsze K  PL-0225-23-13736 31.07.23 07:30:05:89 0.00
367. Piorun PL-055-23-930 31.07.23 07:30:07:93 0.00
368. Koorcczii  PL-0498-23-5014 31.07.23 07:30:10:59 0.00
369. Jakub Brylak PL-0498-23-8909 31.07.23 07:30:11:04 0.00
370. Olkowski Jan PL-0321-23-2602 31.07.23 07:30:15:75 0.00
371. Jakub Brylak PL-0498-23-8910 31.07.23 07:30:19:09 0.00
372. Dziubuś  PL-0246-23-8146 31.07.23 07:30:21:55 0.00
373. Janusz PL-0385-23-1981R 31.07.23 07:30:23:67 0.00
374. Rospłoch Mariusz "B" NL-23-9411133 31.07.23 07:30:30:41 0.00
375. Drużyna Mazowsze PL-0225-23-13750 31.07.23 07:30:33:02 0.00
376. Konieczny Leszek "A" PL-0313-23-2888 31.07.23 07:30:36:13 0.00
377. Team Nowa Wieś PL-044-23-14594 31.07.23 07:30:38:88 0.00
378. Mariusz Mamiński PL-044-23-13742R 31.07.23 07:30:42:57 0.00
379. Rospłoch Mariusz "A" NL-23-9411132R 31.07.23 07:30:45:81 0.00
380. Drewnowski PL-384-23-5541 31.07.23 07:30:48:86 0.00
381. Piorun PL-055-23-946 31.07.23 07:30:51:80 0.00
382. BiTurbo Team "B" PL-0245-23-2136R 31.07.23 07:30:54:72 0.00
383. P.A.J.A PL-03-23-143 31.07.23 07:30:58:00 0.00
384. Marzena Rynkowska  PL-0405-23-5015 31.07.23 07:31:00:32 0.00
385. Piorun PL-055-23-960 31.07.23 07:31:03:15 0.00
386. Paula Ośko  PL-0452-23-316 31.07.23 07:31:08:26 0.00
387. Osowski Mirosław PL-0214-23-11492 31.07.23 07:31:11:26 0.00
388. Sikorski Marek PL-043-23-12406 31.07.23 07:31:15:01 0.00
389. Joanna Przybyłek-Charewicz "B"  PL-0209-23-4361 31.07.23 07:31:17:59 0.00
390. Osowski Mirosław PL-0245-23-9494 31.07.23 07:31:20:78 0.00
391. Drużyna Mazowsze K  PL-0225-23-13731 31.07.23 07:31:24:39 0.00
392. JM TEAM Jelonek Marcin PL-051-23-11007 31.07.23 07:31:28:03 0.00
393. Gajewska Grażyna  PL-013-23-5360R 31.07.23 07:31:31:39 0.00
394. RAFITA Team PL-0385-23-1913 31.07.23 07:31:34:79 0.00
395. Kownacki Marek AU-CHIC-23-11355 31.07.23 07:31:38:84 0.00
396. Mariusz Mamiński PL-044-23-13745 31.07.23 07:31:41:62 0.00
397. BiTurbo Team "B" PL-0245-23-2140 31.07.23 07:31:45:03 0.00
398. Jakub Brylak PL-0498-23-8908R 31.07.23 07:31:50:26 0.00
399. Rafał Ficner PL-0425-23-7551 31.07.23 07:40:01:22 0.00
400. MWG Mazury BE-23-2086376 31.07.23 07:40:01:88 0.00
401. Team MŻK Warka PL-0350-23-2935 31.07.23 07:40:03:65 0.00
402. Konieczna Ewelina "A"  PL-0313-23-2668 31.07.23 07:40:05:25 0.00
403. Stryjek Marek PL-044-23-14596 31.07.23 07:40:51:78 0.00
404. Joanna Ćwiek  PL-0405-23-5108R 31.07.23 07:40:52:52 0.00
405. Joanna Przybyłek-Charewicz "A"  PL-0209-23-4350 31.07.23 07:41:28:39 0.00
406. Musiał Krzysztof PL-075-23-5779 31.07.23 07:48:58:73 0.00
407. Kosiorowska Izabela  PL-0356-23-5237 31.07.23 07:49:01:33 0.00
408. Kowalska Małgorzata "B"  PL-0280-23-12142 31.07.23 07:49:01:63 0.00
409. Olkowski Jan PL-0321-23-2620 31.07.23 07:49:02:24 0.00
410. Ania & Ola  PL-0383-23-1503R 31.07.23 07:49:02:43 0.00
411. Kosiorowska Izabela  PL-0356-23-5249 31.07.23 07:49:05:40 0.00
412. Tomasz Czupryniak PL-0440-23-9532 31.07.23 07:49:11:64 0.00
413. Marcin Komoda PL-0452-23-15034 31.07.23 07:49:11:67 0.00
414. Raimund Ganswindt DV-04422-23-551 31.07.23 07:49:11:99 0.00
415. Drużyna Mazowsze PL-0225-23-13778R 31.07.23 07:49:14:23 0.00
416. Rusinkowska Grażyna  PL-0245-23-1004 31.07.23 07:49:16:36 0.00
417. Kowalska Małgorzata "A"  PL-0280-23-12133 31.07.23 07:49:18:47 0.00
418. BiTurbo Team "A" PL-0245-23-2076 31.07.23 07:49:19:37 0.00
419. Janusz PL-0385-23-1962 31.07.23 07:49:21:31 0.00
420. Koledzy & Kolonia A PL-0246-23-8487 31.07.23 07:49:23:26 0.00
421. Jan Bocheńczak PL-0236-23-5135 31.07.23 07:49:30:79 0.00
422. JM TEAM Jelonek Marcin PL-051-23-11061 31.07.23 07:49:33:95 0.00
423. Łój Ewa  PL-0436-23-349 31.07.23 07:49:37:06 0.00
424. Koledzy & Kolonia B PL-0246-23-8481 31.07.23 07:49:39:82 0.00
425. Jan Bocheńczak PL-0236-23-5161 31.07.23 07:49:44:79 0.00
426. Grądzki Karol II PL-0244-23-8176 31.07.23 07:49:46:30 0.00
427. Kowalska Małgorzata "A"  PL-0280-23-12115 31.07.23 07:49:48:28 0.00
428. Konieczny Leszek "B" PL-0313-23-2819 31.07.23 07:49:48:82 0.00
429. Szumacher Siemaszkiewicz PL-0489-23-741 31.07.23 07:58:54:16 0.00
430. Rospłoch Mariusz "B" NL-23-2331101 31.07.23 08:09:05:20 0.00
431. Chudy & Łysy PL-0239-23-12063 31.07.23 08:09:08:97 0.00
432. Rusinkowska Grażyna  PL-0245-23-1096 31.07.23 08:09:10:96 0.00
433. Piorun PL-055-23-915 31.07.23 08:09:11:07 0.00
434. Show Must Gołąąąąb ! PL-063-23-10254 31.07.23 08:09:16:01 0.00
435. Sandra Ganswindt  DV-04422-23-511 31.07.23 08:17:47:00 0.00
436. Kowalska Małgorzata "A"  PL-0280-23-12119 31.07.23 08:17:51:55 0.00
437. Lena & Ania  PL-0239-23-12090 31.07.23 08:17:55:07 0.00
438. Konieczna Ewelina "B"  PL-0313-23-2801 31.07.23 08:17:56:99 0.00
439. Joanna Ćwiek  PL-0405-23-5118 31.07.23 08:18:10:70 0.00
440. Marzena Rynkowska  PL-0405-23-5028 31.07.23 08:18:11:06 0.00
441. Osowski Mirosław PL-0214-23-11495 31.07.23 08:18:18:58 0.00
442. Marcin Komoda PL-0452-23-15024 31.07.23 08:18:25:64 0.00
443. Koorcczii  PL-0498-23-5009 31.07.23 08:18:27:12 0.00
444. BiTurbo Team "A" PL-0245-23-2047 31.07.23 08:18:27:94 0.00
445. Rospłoch Mariusz "A" NL-23-9411103 31.07.23 08:18:30:57 0.00
446. Jakub Brylak PL-0498-23-8913 31.07.23 08:18:30:80 0.00
447. Barbara  PL-0383-23-358 31.07.23 08:18:31:00 0.00
448. SPARTANIE PL-0319-23-1053R 31.07.23 08:18:31:46 0.00
449. Dawid Rzadkowski PL-0308-23-3054R 31.07.23 08:18:33:99 0.00
450. Sikorski Marek PL-043-23-12437 31.07.23 08:18:35:12 0.00
451. Kowalski Krzysztof PL-0280-23-12162 31.07.23 08:18:36:60 0.00
452. Bury Trine  NOR-011-23-0067 31.07.23 08:18:38:96 0.00
453. Dariusz Bieniek PL-0393-23-7784 31.07.23 08:18:39:48 0.00
454. PIKO I Piotr Kowalewski PL-016-23-8276 31.07.23 08:18:40:38 0.00
455. Osowski Dariusz PL-0245-23-9453 31.07.23 08:18:42:96 0.00
456. Koorcczii  PL-0498-23-5006 31.07.23 08:18:43:26 0.00
457. OLA  PL-013-23-880 31.07.23 08:18:43:76 0.00
458. Ośko Hubert PL-0452-23-282 31.07.23 08:18:43:94 0.00
459. Janusz PL-0385-23-1983 31.07.23 08:18:45:82 0.00
460. Maestro PL-053-23-21309 31.07.23 08:18:47:20 0.00
461. Milan PL-0452-23-22204 31.07.23 08:18:48:82 0.00
462. Kowalska Małgorzata "B"  PL-0280-23-12139R 31.07.23 08:18:50:69 0.00
463. Marcin Gleba PL-014-23-3005 31.07.23 08:18:52:22 0.00
464. Marcin Komoda PL-0452-23-15022R 31.07.23 08:18:53:05 0.00
465. Kosiorowska Izabela  PL-0356-23-5258 31.07.23 08:18:53:78 0.00
466. Kownacki Marek AU-UNO-23-43R 31.07.23 08:18:54:93 0.00
467. Lena & Ania  PL-0239-23-12088 31.07.23 08:18:56:17 0.00
468. Bury Trine  NOR-011-23-0073 31.07.23 08:19:04:36 0.00
469. Łój Krzysztof PL-0436-23-480 31.07.23 08:19:05:42 0.00
470. Rospłoch Mariusz "B" NL-23-2331106 31.07.23 08:19:10:63 0.00
471. JM TEAM Jelonek Marcin PL-051-23-11015 31.07.23 08:19:14:15 0.00
472. Koledzy & Kolonia A PL-0246-23-8926 31.07.23 08:19:16:47 0.00
473. Dariusz Bieniek S-99-23-3204 31.07.23 08:19:24:16 0.00
474. MWG Mazury PL-014-23-8501 31.07.23 08:19:37:27 0.00
475. PIKO II Kowalewska Wiesława  PL-016-23-8294 31.07.23 08:20:06:60 0.00
476. SŁOMSKI Krzysztof PL-0326-23-2012R 31.07.23 08:22:01:32 0.00
477. dr Krystyna Budzianowska  PL-0350-23-2929 31.07.23 08:23:24:92 0.00
478. Maciej Włudzik PL-059-23-481R 31.07.23 08:23:32:13 0.00
479. Dariusz Rynkowski PL-0405-23-5037 31.07.23 08:26:17:29 0.00