Wyniki

Poniżej przedstawiamy wyniki na żywo ostatniego lotu konkursowego lub treningowego.
Wyniki zakończonych lotów dostępne w zakładce Loty

Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund.


Cała tabela (bez potrzeby przewijania), jest widoczna na telefonie w pozycji poziomej.

Poz. Imię i nazwisko(nazwa) Nr obrączki Data Czas przylotu Punkty
1 MATEUSZ WAŁĘSA PL-0480-18-757M 15.09.18 12:36:45.99 100,00
2 KAŁUŻA TOMASZ PL-098-18-18297M 15.09.18 12:36:52.21 097,62
3 G.W.M. PL-0245-18-724M 15.09.18 12:36:54.51 095,24
4 PPM TEAM PL-0240-18-9892M 15.09.18 12:36:54.68 092,86
5 STANISŁAW & ROBERT PL-0239-18-17684M 15.09.18 12:36:54.82 090,48
6 RUSINKOWSKI DAWID PL-0245-18-405M 15.09.18 12:36:56.29 088,10
7 PPM TEAM PL-0245-18-5440M 15.09.18 12:36:57.03 085,71
8 SAMSEL KRZYSZTOF PL-0246-18-10487M 15.09.18 12:36:58.17 083,33
9 ANIA PL-075-18-9926M 15.09.18 12:36:59.17 080,95
10 PPM TEAM PL-0245-18-5419M 15.09.18 12:37:00.15 078,57
11 SUPER GOLAB.PL PL-0226-18-918M 15.09.18 12:37:18.75 076,19
12 MIROSŁAW OSOWSKI AS PL-0245-18-2905M 15.09.18 12:37:21.05 073,81
13 BEBŁOWSKI-DZIĘGIELEW PL-0239-18-5540M 15.09.18 12:41:53.68 071,43
14 CHAMPION 14314 PL-0245-18-7104M 15.09.18 12:47:59.84 069,05
15 SUPER GOLAB.PL PL-0226-18-686M 15.09.18 12:48:01.89 066,67
16 K-L-OSTRÓDA PL-0245-18-3999M 15.09.18 12:49:08.82 064,29
17 BEBŁOWSKI-DZIĘGIELEW PL-0239-18-5526M 15.09.18 12:52:26.74 061,90
18 BLADOSZ ROBERT PL-0491-18-3544M 15.09.18 12:57:00.57 059,52
19 KRAWCZYK ZBIGNIEW PL-0245-18-539M 15.09.18 12:57:01.23 057,14
20 CICHEWICZ&REĆKO TEAM PL-0245-18-10004M 15.09.18 12:57:15.64 054,76
21 ANTEK PL-074-18-2191M 15.09.18 12:57:20.13 052,38
22 BLADOSZ ROBERT PL-0491-18-3566M 15.09.18 12:57:20.73 050,00
23 K-L-OSTRÓDA PL-0245-18-61M 15.09.18 12:57:23.23 047,62
24 WOŻNIAK TADEUSZ PL-060-18-1585M 15.09.18 12:57:24.04 045,24
25 M.S. JAGIEŁŁO PL-0432-18-2391M 15.09.18 12:57:58.77 042,86
26 CHAMPION 14314 PL-0245-18-7103M 15.09.18 13:05:34.08 040,48
27 CICHEWICZ&REĆKO TEAM PL-0245-18-10099M 15.09.18 13:05:41.48 038,10
28 SUPER GOLAB.PL PL-0226-18-782F 15.09.18 13:07:13.49 035,71
29 SUPER GOLAB.PL PL-0226-18-770M 15.09.18 13:13:28.37 033,33
30 SEZONIENKO KACPER PL-0245-18-782M 15.09.18 13:13:28.70 030,95
31 M.KOCIOŁEK-0245 OSTR PL-0245-18-70M 15.09.18 13:13:29.01 028,57
32 MURAWSKI & KORSZUN PL-0239-18-12281M 15.09.18 13:13:29.48 026,19
33 M.S. JAGIEŁŁO PL-0239-18-15663M 15.09.18 13:13:30.43 023,81
34 PIWOWARSKI RYSZARD PL-0243-18-401M 15.09.18 13:13:30.68 021,43
35 RUTKOWSKI MARIUSZ PL-0246-18-1320M 15.09.18 13:13:31.14 019,05
36 AFICKA AGATA CZ-020-18-633M 15.09.18 13:13:31.42 016,67
37 SITARSKI MAREK PL-0262-18-3351M 15.09.18 13:13:34.07 014,29
38 RUSINKOWSKI DAWID PL-0245-18-404M 15.09.18 13:13:34.26 011,90
39 KOCIĘCKI WOJ I ARON PL-042-18-17554F 15.09.18 13:13:34.40 009,52
40 SAMSEL KRZYSZTOF PL-0246-18-9435M 15.09.18 13:13:36.47 007,14
41 M.KOCIOŁEK-0245 OSTR PL-0245-18-64M 15.09.18 13:13:36.70 004,76
42 MURAWSKI & KORSZUN PL-0239-18-12255M 15.09.18 13:13:37.75 002,38
43 RUSINKOWSKI ANDRZEJ PL-0245-18-436M 15.09.18 13:13:39.33 000,00
44 SITARSKI MAREK PL-0262-18-3358M 15.09.18 13:13:39.37 000,00
45 MATEUSZ WAŁĘSA III PL-0153-18-2164M 15.09.18 13:13:41.30 000,00
46 PPM TEAM PL-0245-18-5772F 15.09.18 13:13:46.23 000,00
47 LORKOWSKI GREGOR DV-04466-18-451M 15.09.18 13:14:07.21 000,00
48 MICHALSCY J I Z PL-0405-18-21M 15.09.18 13:14:25.21 000,00
49 MATEUSZ WAŁĘSA II PL-0480-18-759M 15.09.18 13:14:46.33 000,00
50 BEBŁOWSKI-DZIĘGIELEW PL-0239-18-5519M 15.09.18 13:14:47.61 000,00
51 MATEUSZ WAŁĘSA PL-0153-18-2169M 15.09.18 13:14:48.38 000,00
52 MIROSŁAW OSOWSKI AS PL-0245-18-2904M 15.09.18 13:14:49.05 000,00
53 KAROL GRĄDZKI II PL-0244-18-3825M 15.09.18 13:14:49.71 000,00
54 PPM TEAM PL-0245-18-5773M 15.09.18 13:14:50.10 000,00
55 MATEUSZ WAŁĘSA II PL-0480-18-732M 15.09.18 13:14:50.95 000,00
56 SAMANKARDE PL-074-18-2107M 15.09.18 13:14:52.03 000,00
57 BLADOSZ ROBERT PL-055-18-10040M 15.09.18 13:14:52.49 000,00
58 PACHLA KRZYSZTOF&MAT PL-0245-18-7050M 15.09.18 13:14:53.75 000,00
59 KAROL GRĄDZKI II PL-0244-18-3738M 15.09.18 13:14:54.91 000,00
60 SEZONIENKO KACPER PL-0245-18-723M 15.09.18 13:15:00.39 000,00
61 KURCABA EUGENIUSZ PL-0239-18-622M 15.09.18 13:19:07.17 000,00
62 ANIA PL-075-18-9933M 15.09.18 13:19:12.34 000,00
63 JABŁOŃSKI-TAŃSKI PL-0239-18-4256M 15.09.18 13:19:47.12 000,00
64 KAROL GRĄDZKI PL-0244-18-3831M 15.09.18 13:19:58.11 000,00
65 MATEUSZ WAŁĘSA PL-0480-18-761M 15.09.18 13:21:54.78 000,00
66 RUSINKOWSKI ANDRZEJ PL-0245-18-458M 15.09.18 13:26:28.17 000,00
67 MATEUSZ WAŁĘSA III PL-0153-18-2156M 15.09.18 13:26:28.79 000,00
68 SAMANKARDE II PL-074-18-2103M 15.09.18 13:26:39.41 000,00
69 M.KOCIOŁEK-0245 OSTR PL-0245-18-65M 15.09.18 13:26:47.92 000,00
70 KURCABA EUGENIUSZ PL-0239-18-612M 15.09.18 13:26:50.41 000,00
71 CHAMPION 14314 PL-0245-18-7101M 15.09.18 13:26:53.57 000,00
72 OLSZYNY TEAM PL-0246-18-2615M 15.09.18 13:27:21.23 000,00
73 TEAM OSTRÓDA PL-0432-18-2236M 15.09.18 13:27:30.14 000,00
74 SAMANKARDE PL-0153-18-2158M 15.09.18 13:28:03.59 000,00
75 ANIA PL-075-18-9934M 15.09.18 13:46:15.01 000,00
76 RUSINKOWSKI ANDRZEJ PL-0245-18-413M 15.09.18 13:49:42.36 000,00
77 ORR PLESZEW-OSTRÓW PL-0305-18-17545M 15.09.18 13:50:43.01 000,00
78 KAROL GRĄDZKI II PL-0244-18-3772M 15.09.18 13:54:33.48 000,00
79 KAROL GRĄDZKI PL-0244-18-3822M 15.09.18 14:20:23.40 000,00
80 KRAWCZYK ZBIGNIEW PL-0245-18-540F 15.09.18 14:26:01.56 000,00
81 SAMSEL KRZYSZTOF PL-0246-18-9788M 15.09.18 15:04:54.82 000,00
82 SZWED JACEK PL-0245-18-7899M 15.09.18 15:10:49.88 000,00
83 OLSZYNY TEAM PL-0246-18-2621M 15.09.18 15:10:54.29 000,00
84 PIWOWARSKI RYSZARD PL-0243-18-402M 15.09.18 15:10:56.65 000,00
85 ANTEK II PL-0153-18-2194M 15.09.18 15:10:57.57 000,00
86 M.S. JAGIEŁŁO PL-0432-18-2373M 15.09.18 15:11:01.67 000,00
87 M.KOCIOŁEK-0245 OSTR PL-0245-18-67M 15.09.18 15:11:02.99 000,00
88 ANTEK PL-0361-18-8516F 15.09.18 15:11:05.07 000,00
89 MIROSŁAW OSOWSKI AS PL-0245-18-2902M 15.09.18 15:11:14.18 000,00
90 LORKOWSKI GREGOR DV-04466-18-457F 15.09.18 15:30:51.32 000,00
91 KRAWCZYK ZBIGNIEW PL-0245-18-538M 15.09.18 15:33:15.45 000,00
92 PACHLA KRZYSZTOF&MAT PL-0245-18-6475M 15.09.18 15:57:06.60 000,00
93 RUSINKOWSKI ANDRZEJ PL-0245-18-409M 15.09.18 15:58:04.62 000,00
94 ANTEK PL-074-18-2188M 15.09.18 16:40:08.14 000,00
95 BEBŁOWSKI-DZIĘGIELEW PL-0239-18-5541M 15.09.18 17:12:28.58 000,00
96 MURAWSKI & KORSZUN PL-0239-18-12254M 16.09.18 07:14:32.62 000,00
97 ANIA PL-075-18-9929M 16.09.18 07:51:25.54 000,00
98 WOŻNIAK TADEUSZ PL-060-18-1586F 16.09.18 08:42:10.24 000,00
99 PIWOWARSKI RYSZARD PL-0243-18-423M 16.09.18 08:44:27.12 000,00
100 LORKOWSKI GREGOR DV-02112-18-561M 16.09.18 09:06:08.88 000,00
101 MATEUSZ WAŁĘSA II PL-0480-18-762M 16.09.18 09:33:39.72 000,00
102 RUTKOWSKI MARIUSZ PL-0246-18-1311M 16.09.18 09:38:42.63 000,00
103 SZUMACHER TOMASZ PL-0432-18-2224M 16.09.18 09:38:44.19 000,00
104 SITARSKI MAREK PL-0262-18-3356M 16.09.18 10:27:31.99 000,00
105 BEBŁOWSKI-DZIĘGIELEW PL-0239-18-5513M 16.09.18 10:45:12.45 000,00
106 PSZCZÓŁKA PL-0432-18-2237M 16.09.18 11:29:10.17 000,00
107 STANISŁAW & ROBERT PL-0239-18-17800M 16.09.18 15:28:39.30 000,00
108 ORR PLESZEW-OSTRÓW PL-0100-18-3587M 16.09.18 15:29:23.15 000,00
---